Oppdag LC POWER LC-M32-QHD-165-C-V2 – Din nye favorittskjerm!
Fantastiske funksjoner i LC POWER LC-M32-QHD-165-C-V2
- Skjermtype: QHD (Quad High Definition) for enestående bildekvalitet.
- Bildeoppdateringsfrekvens: 165 Hz, perfekt for gaming og raske bevegelser.
- Design: Slank og moderne design som passer inn i ethvert rom.
- Sertifiseringer: FSC og CE-merket, noe som garanterer kvalitet og sikkerhet.
- Giftfri konstruksjon: Trygg for både barn og voksne.
Klar for å oppgradere?
Klar til å ta steget? Oppdag hva LC POWER LC-M32-QHD-165-C-V2 kan gjøre for deg i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Lc Power PC skjermer
LC-POWER 31.5" Buet Gaming-skjerm 2560x1440 165Hz VA - Sort
LC Power 27" Curved Gaming Skjerm 180Hz Full HD 1920x1080 VA
LC Power 27" 4K UHD LCD Skjerm 240 Hz med HDMI og DisplayPort
LC Power 27" 4K LCD LC-M27UFD
LC Power LC-M27-FHD-240-C
Spesifikasjon
| Produktnavn | LC POWER LC-M32-QHD-165-C-V2 |
| Merke | Lc Power |
| Farge | Sort |
| Paneltype | VA |
| Kamera (innebygd) | Nei |
| VESA-feste | Nei |
| Bruksområde | Gaming skjermer |
| Bærbar | Nei |
| Pivotfunksjon (kan stilles på høykant) | Nei |
| Hev- og senkbar | Nei |
| Vippbar (kan vippes bakover/fremover) | Nei |
| Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt) | Nei |
| HDMI | Ja |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Thunderbolt | Nei |
| USB for videosignal | Nei |
| USB-C Power Delivery | Nei |
| HDCP | Nei |
| Design panel | Buet |
| Berøringsskjerm | Nei |
| Oppdateringsfrekvens | 165 Hz |
| Skjermteknologi | LCD |
| HDR | Ja |
| Minnekortleser | Nei |
| 3D-støtte (3D-Ready) | Nei |
| Synkroniseringsmetode | Nei |
| Multitouch | Nei |
| Typ | Buede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm |
| Bildestørrelse | 31.5 Tommer |
| Bildeforhold | 16:9 |
| Maks oppløsning | 2560x1440 |
| Bakgrunnsbelysning | LED (lysdiode) |
| Maskinvarekalibrering | Nei |
| Panelteknologi | LCD |
Fordeler og ulemper
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 289,- den billigste prisen for LC-POWER 31.5" Buet Gaming-skjerm 2560x1440 165Hz VA - Sort blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.