LC-Power LC-M34-UWQHD-165-C 34" LED, 3440x1440, 165Hz, VA, 1ms...
fra 3 479,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
LC Power 34" UltraWide Gaming Monitor 3440x1440 165Hz Buet Skjerm med VA-panel
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
3440x1440 (UltraWide)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
100 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag LC Power LC-M34-UWQHD-165-C – Den perfekte skjermen for gaming og arbeid
Fascinerende spesifikasjoner som imponerer
  • Paneltype: VA
  • Responstid: Bare 4 ms – perfekt for raske bevegelser!
  • Kontrast: 3000:1 – rike farger og dype svarte toner
  • Innsynsvinkler: 178° både horisontalt og vertikalt – se fra alle vinkler!
  • Lysstyrke: 300 cd/m² – klar og skarp bildekvalitet
  • HDMI-porter: 2 – enkel tilkobling til flere enheter
  • VESA-feste: Ja – for fleksibel montering
Designet for komfort og stil
Er LC Power LC-M34-UWQHD-165-C riktig for deg?
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLC Power LC-M34-UWQHD-165-C
MerkeLc Power
FargeSvart
Spesifikasjoner
Oppløsning3440x1440 (UltraWide)
Responstid (eksakt verdi)4.0 ms
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Kontrast3000 :1
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Nei
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
Lanseringsår2020
Mål
Høyde458 mm
Type
BruksområdeGaming skjermer
Ja
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB
VGA
Antall VGA
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon2.0
Innebygd USB-hub
DisplayPort-versjon1.2
Design
Kurvet skjerm
Skjermkurve1800R
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelBuet
Skjermkrumming1500R
Strømforsyning
Strømforbruk operativ52 W
Størrelse
Produktvekt8.96 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Sideforhold21:9 (UltraWide)
Lysstyrke (nits)300.0 cd/m2
Oppdateringsfrekvens100 Hz
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypUltrawide skjerm, Buede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse34 Tommer
Bildeforhold2.37:1 (21:9)
Maks oppløsning3440x1440
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Responstid (GtG:Grey-to-Grey)8 ms
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Krumm kabinettopplevelse. Den 34” krumme skjermen med 1800R- og 1500R-krumning gir en immersive visning som reduserer belastning på nakken.
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 479,- den billigste prisen for LC Power 34" UltraWide Gaming Monitor 3440x1440 165Hz Buet Skjerm med VA-panel blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.