LC-Power LC-M49-DQHD-120-C-Q 49" QLED Ultra-Wide skjerm - 5120x1440, 120Hz, VA, 6ms...
fra 8 719,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
LC Power 49" QLED Ultrawide Skjerm 5120x1440 120Hz Buet VA
Skjermoverflate
Matt
Matt
Oppløsning
3840x2160 (4K)
3440x1440 (UltraWide)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
60 Hz
Skjermteknologi
OLED
LCD
LCD
Produktinformasjon
Opplev en ny dimensjon med LC Power LC-M49-DQHD-120-C-Q
Fantastiske spesifikasjoner for alle behov
  • Oppdateringsfrekvens: 120 Hz for sømløse bevegelser
  • Responstid: Lynraske 6 ms gjør at du ser hvert eneste detalj i spillet
  • Sideforhold: 32:9 gir deg ekstra skjermplass for multitasking
  • Paneltype: VA-panel for levende farger og dype kontraster
  • Kontrast: Enestående 3000:1 for dypere svart og lysere hvit
  • Lysstyrke: Opptil 400 cd/m² for klare bilder selv i sterkt lys
  • Innsynsvinkel: 178° horisontalt og vertikalt, så du kan se fra nesten hvilken som helst vinkel
Designet for komfort og fleksibilitet
Koble til og spill
Oppsummering av LC Power LC-M49-DQHD-120-C-Q
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLC Power LC-M49-DQHD-120-C-Q
MerkeLc Power
FargeSvart
Spesifikasjoner
TypeStandard
Oppløsning5120x1440 (UltraWide)
Responstid6 ms
Responstid (eksakt verdi)6.0 ms
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.0776 mm
Kontrast3000 :1
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Ja
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Lanseringsår2021
EnergiklasseF
VESA-feste
Ja
VESA-mål75x75 mm
Mål
Høyde (med stativ)28.7 cm
Vekt (med stativ)11.0 kg
Bredde119.9 cm
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerFlimmerfri, Egnet for gaming, Øyepleieteknologi
RGB
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon2.0
DisplayPort
DisplayPort-versjon1.4
Antall DisplayPort2 st
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
USB for videosignal
Øvrige tilkoblingerAnalog 3, 5mm-inngang
Typ av DisplayPort-kontaktStandard
Antall HDMI-innganger2
USB-C Power Delivery
HDCP
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Skjermkurve1800R
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelBuet
Skjermkrumming1800R
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)53.0 kW/h
Tilkobling for 9V/12V/14V
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)52 kWh
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse49.0 "
Oppdateringsfrekvens120 Hz
Sideforhold32:9 (SuperWide)
HDR
Lysstyrke (nits)400.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
Type VESA-feste75x75mm
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypUltrawide skjerm, Buede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Lydegenskaper
Integrerte høyttalere
Bildeegenskaper
Bildestørrelse49 Tommer
Bildeforhold32:9
Fargedybde (pr. kanal)8 bits
Maks oppløsning5120x1440
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
Fargegjengivelse (NTSC)100 % av NTSC
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Fargegjengivelse (Adobe RGB)95 % av Adobe
Fargegjengivelse (sRGB)100 % av sRGB
Fargegjengivelse (DCI-P3)94 % av DCI-P3
Maskinvarekalibrering
PanelteknologiQLED
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ekstra arbeidsplass med 49". UltraWide 5120x1440 gir stor skjermflate for flere vinduer samtidig, ideell for design og spill.
Flimmerfri øyepleieteknologi. LED‑belysning uten flimmer minimerer øyeutmattelse ved lang bruk.
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 8 719,- den billigste prisen for LC Power 49" QLED Ultrawide Skjerm 5120x1440 120Hz Buet VA blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.