
Lekeverden Bondegård
Micki Lekeverden Bondegård er en kreativ og fleksibel lekeverden med byggbare vegger, lekebrett, magnetiske frontvegger og magneter. Barnet får de rette verktøyene for enkelt å komme i gang med en utviklende lek uavhengig av alder. De enkle formene og de abstrakte figurene skaper forutsetninger for at barnet enkelt kan bygge......
fra 150,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Produktinformasjon
Micki Lekeverden Bondegård er en kreativ og fleksibel lekeverden med byggbare vegger, lekebrett, magnetiske frontvegger og magneter. Barnet får de rette verktøyene for enkelt å komme i gang med en utviklende lek uavhengig av alder. De enkle formene og de abstrakte figurene skaper forutsetninger for at barnet enkelt kan bygge opp sin egen fantasiverden. Produktserien til Micki Lekeverden inneholder flere ulike lekeverdener og leken som kan bygges sammen og utvides . Innhold: 4 vegger, 1 figur, 2 dyr, 4 gjerder, 1 tre, 1 henger, 6 magneter, 1 lekebrett i 2 deler i filt.
Topplisten: Micki Figurer
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Lekeverden Bondegård |
| Merke | Micki |
| Type | Lekesett |
Spesifikasjoner
| Materiale | Tekstil, Tre |
| Antall deler | 19 st |
| Alder (år fra) | 2 |
Mål
| Bredde | 24.0 cm |
| Dybde | 19.0 cm |
| Høyde | 24.0 cm |
Bærekraftinformasjon
| Bærekraftsertifiseringer | FSC (The Forest Stewardship Council) |
Populære produkter

-57%

-19%

-1%
Funko POP Astro Bot 9 cm Figur i Displayeske
157,-
159,-
4

-2%
Kids Globe Gårdsverksted 1:32
617,-
630,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 150,- den billigste prisen for Lekeverden Bondegård blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste figurer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Mojo Lipizzaner Hoppe LekefigurMojo Prehistory Dinosaurfigurer 3+ År 5 stkPlaymobil 70305 Police Officer With Flash ControlMrBeast Lab HYBRIDS Single Pack
Playmobil 70157 FotballspillerHasbro Transformers Legacy Evolution Deluxe Breakdown 5.5Jurassic World Triceratops DinosaurSonic the Hedgehog Actionfigurer 5 Pack Fra 4 År
Mojo Dinosaurer Og Forhistoriske Dyr Lekefigurer 10 stkPokémon Samlekort Boosterpakke Chaos Rising Pokémon OneSize Leketøy Blå Gul RødSmashers Leketøy Skrekkhus Lag en Monster Smashers OneSize LeketøyMinix Figur Fotballstjerner Kroatia Luka Modrić Minix OneSize Lekefigur Hvit
Minix Figur Fotballstjerner Spania Fabian Ruiz Minix OneSize Lekefigur HvitMinix Figur Fotballstjerner Argentina Franco Mastantuono Minix OneSize Lekefigur HvitMinix Figur Fotballstjerner Spania Marc Cucurella Minix OneSize Lekefigur HvitMinix Figur Fotballstjerner Spania Nico Williams Minix OneSize Lekefigur Hvit















