Lg Ultragear 27Gs60qx-B - Led-Skjerm - Gaming - Kurvet - 27" - 2560 X 1440 Qhd @ 180 Hz - Va - 300 Cd/M² - 3000:1 - Hdr10 - 1 Ms - 2Xhdmi, Displayport - Svart...
fra 2 549,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
LG 27Gs60Qx-B Computer Monitor
LG 27Gs60Qx-B Computer Monitor
Siste kjente pris:
Sammenligning av produkter
LG 27" Ultragear Buet Gaming Skjerm 2560x1440 QHD 180Hz HDR10
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Oppdateringsfrekvens
180 Hz
180 Hz
Produktinformasjon
Oppdag LG 27GS60QX-B: Den Perfekte Skjermen for Dine Behov
Tekniske Spesifikasjoner som Imponerer
  • Skjermtype: Quad HD LCD
  • Energieffektivitetsklasse: F
  • HDMI-porter: 2
  • DisplayPort: 1
  • Berøringsskjerm: Nei (men hvem trenger det når kvaliteten er så høy?)
  • Skjermform: Kurvet for en mer immersiv opplevelse
Kvalitet og Design i Ett
Bredt Bruksområde for Alle Aldersgrupper
Klar for å Oppgradere?
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
Kamera (innebygd)
Nei
VESA-feste
Nei
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
Mål
Høyde (uten stativ)363, 8 mm
Høyde (med stativ)450, 7 mm
Dybde (uten stativ)95, 7 mm
Dybde (med stativ)226, 5 mm
Vekt (uten stativ)3, 5 kg
Vekt (med stativ)4, 8 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI
Ja
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
Antall HDMI2
Design
Design panelBuet
SkjermformBøyd
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Oppdateringsfrekvens180 Hz
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
HDR
Ja
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypBuede skjerm, PC-skjerm 23-30", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse27 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning2560x1440
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 549,- den billigste prisen for LG 27" Ultragear Buet Gaming Skjerm 2560x1440 QHD 180Hz HDR10 blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.