LG 27" Full HD Smart TV med Wi-Fi 27TQ615S-WZ
Lg 27Tq615s-Wz - Led-Skjerm Med Tv-Kanalvelger - Smart - 27" - 1920 X 1080 Full Hd (1080P) - Ips - 250 Cd/M² - 1000:1 - 14 Ms - 2Xhdmi - Høyttalere...
fra 5 156,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Skjermstørrelse
43 "
27 "
32 "
Wi-Fi
Ja
Ja
Bluetooth
Smart TV
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Oppdag LG 27" Full HD Smart TV 27TQ615S-WZ – Din perfekte TV-partner!
Fremragende spesifikasjoner
  • Skjermteknologi: LED
  • Skjermform: Flat
  • Brightness (Lysstyrke): 250 cd/m²
  • Kontrastforhold: 1000:1
  • Respons tid: 14 ms
Smart funksjonalitet og tilkoblinger
Tilgjengelige tilkoblinger inkluderer:
  • 2 × HDMI
  • USB-A
  • Optisk S/PDIF
  • RJ45 (LAN)
Du har friheten til å koble til flere enheter samtidig og enkelt bytte mellom dem!
Designet som passer ditt hjem
Uforglemmelige TV-opplevelser venter!
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 27TQ615S-WZ
MerkeLG
ModellnavnLG 27TQ615S-WZ
FargeHvit
Spesifikasjoner
OperativsystemwebOS
VESA-mål75 x 75 mm
EnergiklasseE
VESA-feste
Mål
Høyde (med stativ)42.31 cm
Vekt (uten stativ)3.5 kg
Høyde (uten stativ)36.85 cm
Dybde (med stativ)15.25 cm
Bredde61.2 cm
Vekt (med stativ)3.75 kg
Dybde (uten stativ)7.39 cm
Strømkilde
Energiforbruk (standby)0.4 W
Energiforbruk (drift)32.0 W
Funksjoner
Smart TV
Ambilight
Nei
Lyd
Høyttalereffekt (total)10 W
HøyttalertypeStereo
Tilkoblinger
MHL
Nei
TilkoblingerRJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI
CEC
Antall HDMI2 st
NFC
Design
SkjermformFlat
Trådløs
Bluetooth
Trådløst & streamingMiracast, AirPlay
Wi-Fi
Wi-Fi standardWi-Fi 1 (802.11b)
Bilde
Lysstyrke (nits)250.0 cd/m2
ALLM
Sideforfold16:9
HFR
WCG
Bildeforbedringsteknologi
Lokal dimming
Skjermstørrelse27 "
3D
SkjermteknologiLED
VRR
Kantbelyst LED
PaneltypeIPS
Skjermoppløsning1920x1080 (Full HD)
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 156,- den billigste prisen for LG 27" Full HD Smart TV med Wi-Fi 27TQ615S-WZ blant 1 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste tv.