LG UltraGear 32G810SA-W 32" Gaming Monitor 4K IPS 144Hz Hvit
-1%
LG 32G810SA-W.AEU PC-skjerm - 32", 3840x2160, 4K Ultra HD, 1ms, Svart...
fra 5 679,-
Tilgjengelig i 6 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Skjermoverflate
Blank
Gloss
Matt
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
500 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag LG 32G810SA-W - En 32" 4K Gaming Skjerm for den Ultimate Opplevelsen
Er du på jakt etter en skjerm som virkelig kan ta spillingen din til nye høyder? Da er LG 32G810SA-W akkurat det du trenger! Med en imponerende skjermdiagonal på 81,3 cm (32"), 4K Ultra HD oppløsning (3840 x 2160 piksler) og fantastisk IPS teknologi, får du en bilder kvalitet som bringer enhver spilling til liv.
Spesifikasjoner og Design
  • Oppløsning: 3840 x 2160 piksler (4K Ultra HD)
  • Oppdateringsfrekvens: 144 Hz
  • Responstid: 1 ms
  • Synsvinkel: 178° (horisontal og vertikal)
  • Innebygde høyttalere: Ja
  • VESA-montering: Ja
  • Høydejustering: Ja
Bruksområder og Fordeler
Klar til spill
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLg Lcd 32G810sa-W 32" Hvit
MerkeLG
FargeSort
Spesifikasjoner
Innebygde høyttalere
Ja
PaneltypeIPS
Kamera (innebygd)
Nei
SkjermoverflateGloss
Fargedybde10 bit
Mål
Høyde (uten stativ)428, 5 mm
Høyde (med stativ)624, 1 mm
Dybde (uten stativ)67, 7 mm
Dybde (med stativ)249, 1 mm
Vekt (uten stativ)6, 5 kg
Vekt (med stativ)10, 5 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Høydejustering
Ja
Tilkoblinger
HDMI
HDMI-versjon2.1
DisplayPort-versjon1.4
Innebygd USB-hub
Antall HDMI1
USB-C Power Delivery
Antall DisplayPort1
Design
SkjermformFlat
Trådløs
Wi-Fi
Nei
Bluetooth
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Skjermoppløsning3840 x 2160 piksler
SkjermteknologiLCD
Bildeegenskaper
Pikseltetthet140 PPI
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 5 679,- den billigste prisen for LG UltraGear 32G810SA-W 32" Gaming Monitor 4K IPS 144Hz Hvit blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.