LG OLED83C54LA 83" 4K OLED evo Smart TV med α9 AI-prosessor
-1%
Superlys OLED evo med perfekte svarte og livlige farger...
fra 30 888,-
Tilgjengelig i 7 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Skjermstørrelse
77 "
83 "
85 "
Produktinformasjon
Opplev fremtiden med LG OLED83C54LA 83" 4K OLED evo Smart TV
Teknologi og spesifikasjoner i toppklasse
LG OLED83C54LA er ikke bare en TV, den er en smart enhet med imponerende spesifikasjoner:
  • Skjermstørrelse: 83" (2,11 m) med flat skjermform
  • Oppdateringsfrekvens: 120 Hz, med OLED Motion for førsteklasses bevegelsesgjengivelse
  • HDR-teknologi: Støtter HLG, HDR10, og Dolby Vision for ekstra dybde i bildene
  • Lydopplevelse: Inkluderer Dolby Atmos og en innebygd subwoofer for en omsluttende lydopplevelse
  • Smart TV-funksjoner: WebOS 25 med støtte for Apple AirPlay 2 og en rekke strømmetjenester
Koble til og stream med letthet
Gjør opplevelsen enda bedre med smarte funksjoner
Er dette TV-en for deg?
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG OLED83C54LA
MerkeLG
ModellnavnLG OLED83C54LA
FargeSvart
Spesifikasjoner
Lanseringsår2025
OperativsystemwebOS
VESA-mål400 x 400 mm
Energiklasse (HDR)G
EnergiklasseF
VESA-feste
Mål
Høyde (med stativ)114.4 cm
Vekt (uten stativ)28.3 kg
Høyde (uten stativ)105.5 cm
Dybde (med stativ)29.7 cm
Bredde184.2 cm
Vekt (med stativ)33.0 kg
Dybde (uten stativ)5.29 cm
Strømkilde
Energiforbruk (standby)0.5 W
Energiforbruk (drift)144.0 W
Funksjoner
Smart TV
Stemmestyring
ARCARC, eARC
FunksjonerBilde-i-Bilde (PiP)
StemmeassistentLG ThinQ
Ambilight
Nei
Lyd
Surround Sound-formaterDolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Digital
Høyttalereffekt (total)40 W
HøyttalertypeSurround
LydfilformaterMP3, AAC, WMA
Tilkoblinger
Antall USB-A3 st
MHL
Nei
USB versjonUSB 2.0
TilkoblingerRJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI
CEC
Antall HDMI4 st
NFC
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Tilkobling for 9V/12V/14V
Strømforbruk (standby)0.5 W
Trådløs
Bluetooth
Trådløst & streamingAirPlay 2, Chromecast
Smarthus-systemGoogle Home, Apple HomeKit
Wi-Fi
Wi-Fi standardWi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth-versjon5.3
Bilde
Bildefrekvens120p
ALLM
Bakbelyst LED
Sideforfold16:9
HFR
Bildeforbedringsteknologi
Lokal dimming
HDR
Skjermstørrelse83 "
3D
SkjermteknologiOLED evo
HDR-formaterHLG, HDR10, Dolby Vision
VRR
Kantbelyst LED
Oppdateringsfrekvens120Hz
Skjermoppløsning3840x2160 (4K Ultra HD)
Oppløsning3840x2160 (4K Ultra HD)
Tuner
TV-mottakereDigital, Analog
DVBDVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 30 888,- den billigste prisen for LG OLED83C54LA 83" 4K OLED evo Smart TV med α9 AI-prosessor blant 7 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.