Magnor Happy shotglass 3,5 cl 4-pakning
Produktinformasjon
Magnor Happy Shotglass 3,5 cl – 4-pakning i nydelige farger!
Gjør festene lysere med Magnor Happy shotglass i 3,5 cl, nå tilgjengelig i en praktisk 4-pakning. Disse shotglassene i assorterte farger fra den populære HAPPY-serien kombinerer stil og funksjonalitet - perfekt for både spesielle anledninger og hverdagsbruk!
Funksjonelle og stilige drammeglass
Happy shotglassene har en unik historie og design som er inspirert av håndmalte glass fra en svunnen tid. Med sine skimrende lysterfarger gir de en festlig atmosfære uansett anledning. Enten du serverer et lite «shot» av favorittdrikken eller bruker dem som dekorative elementer, så vil disse glassene med sin beskjedne størrelse (3,5 cl) og rause form alltid imponere.
Spesifikasjoner
- Antall i pakken: 4 stk
- Type: Shotglass
- Farge: Multifarget
- Materiale: Glass
- Kapasitet: 3,5 cl
- Tåler oppvaskmaskin: Nei, anbefales håndvask
Et hint av nostalgi med moderne kvalitet
Magnor Glassverk har over 120 års erfaring med glassblåsing, og hvert glass i HAPPY-serien er et bevis på førsteklasses håndverk. Uansett om det er til en bursdagsfeiring, en hyggelig sammenkomst med venner, eller som en spesiell gave, vil disse shotglassene være et vakkert tilskudd til enhver samling.
Inviter til fest med stil og la gjestene dine skåle i de nydelig dekorerte Happy shotglassene. Det er ikke bare glass; det er en opplevelse og en feiring av håndverkstradisjoner. Bestill din 4-pakning i dag, og gjør hver skål til en fest!
Topplisten: Magnor Glass

Swirl Glass 35 cl Grønn


Magnor Noir Vin Grand vinglass 85 cl svart

Magnor Happy allround glass 40 cl 4-pak
Spesifikasjon
| Produktnavn | Magnor Happy shotglass 3,5 cl 4-pakning |
| Merke | Magnor |
| Type | Shotglass |
| Farge | Multifarget |
| Med fot | Nei |
| Antall i pakke | 4 stk |
| Designer | Studio Magnor design |
| Egenskaper | Tåler oppvaskmaskin |
| Kapasitet | 3.5 cl |
| Materiale | Glass |
| Lengde | 4 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Høyde | 6 cm |
| Vekt | 300 g |
| Volum | 3, 5 cl |
| Type drikke/glass | Spritdrikkerglass |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

iittala Essence rødvinsglass 4-pakk

Zalto universal vinglass

Open Up Hvitvinsglass 40 cl 6-pakning Klar

Swirl Glass 35 cl Grønn

Aperol drinkglass
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 269,- den billigste prisen for Magnor Happy shotglass 3,5 cl 4-pakning blant 5 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste glass.

















