Mill Invisible Wi Fi Gen4 panelovn PA700WIFI4BLACK sort
Mill Invisible Smart WiFi Gen 4 panelovn 700W (sort) - Stål, WiFi + Mill-app, Strømbesparende PID-teknologi, våtromsgodkjent, 12 m² - Klima & varme Panelovner...
fra 1 849,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Wi-Fi
Ja
Ja
Effekt
0.8 kW
0.6 kW