Onkyo TX-NR6100 8K THX Hjemmekinoreceiver 7.2-kanaler med Wi-Fi
-4%
7.2-kanals 8K HDR AV mottaker med THX-sertifisering...
fra 7 429,-
Tilgjengelig i 8 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag magien med Onkyo Tx-Nr6100 Hjemmekinoreceiver
THX-sertifisert Lyd for Perfekte Filmkvelder
Avanserte Funksjoner for Kvalitetsbevisste Lydentusiaster
  • Dolby Atmos og DTS:X dekoding for en fantastisk tredimensjonal lydopplevelse
  • Ubegrenset underholdning med Internettradio, Spotify, Tidal og mer i spilleren
  • Integrert Chromecast for enkel streaming av musikk og radio
  • Enkel tilkobling med 6 HDMI-innganger og 2 eARC-utganger
  • Høyoppløst lyddekoding med støtter for DSD 256 og 24-bit/192kHz
Designet for Alle Dine Behov
Enkel Installeringsprosess for Alle Brukere
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnOnkyo Tx-Nr6100 Hjemmekinoreceiver
MerkeOnkyo
FargeSvart
Mål
Bredde43.5 cm
Dybde37.95 cm
Høyde17.35 cm
Vekt9.8 kg
Type
Type forsterkerSurroundforsterker
Antall kanaler7.2
Rørforsterker
Nei
Bærbar
Nei
Type RIAA-forsterkerMM
Strømkilde
EnergikildeNettstrøm
Funksjoner
Innebygd DAC
Ja
DAC oppløsning192kHz/24-bit
Stemmestyring
DSP
Ja
Automatisk høyttalerkalibrering
Type kalibreringssystemAccuEQ, Anthem Room Correction (ARC)
ARCeARC
Multisone
Kan brokobles
Display
Appstyring
Fjernkontroll
Lyd
RadioAM, FM
Støttede lydformaterDTS HD Master Audio, DTS:X, Dolby Atmos, Dolby TrueHD
Tilkoblinger
Tilkoblinger3.5 mm Jack, HDMI, Koaxial S/PDIF, Optisk S/PDIF, RCA (Line), RCA (Phono), RJ45 (LAN), USB-A
Utganger6.3 mm Jack, HDMI, Høyttalerterminaler, RCA (Line), Sub Out
Antall HDMI7 st
Antall HDMI Out2 st
Antall 6.3 mm Jack Out1 st
Antall 3.5 mm Jack1 st
Antall Koaxial S/PDIF1 st
Antall Optisk S/PDIF1 st
Antall RCA (Line)4 st
Antall RCA (Line) Out2 st
Antall RCA (Phono)1 st
Antall Sub Out2 st
Antall høyttalerterminaler9 st
Antall USB-A1 st
Antall HDMI-utganger2 stk
Analoge RCA-stereoinnganger4 Par
Phono-inngang
Pre out (fullregister)
Høyttalerkontakter (type)Skrue/banan
Analoge RCA-stereoutganger1 Par
Antall HDMI-innganger6 stk
Digital optisk inn (S/PDIF)1 stk
Antall soner2 soner
Digital koaksial inn (S/PDIF)1 stk
HDMI-versjon2.1
Multisone (audio/video flere rom)
HDMI
Pre-out (RCA / XLR)RCA
Høytalerkontakter (antall)9 Par
Øvrige tilkoblingerHodetelefonutgang, USB, Pre out (subwoofer)
Standarder som støtteseARC
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.1 W
Strømforbruk (drift)635.0 W
Strømforbruk operativ (min-maks)570 - 570 W
Separat strømtilkobling til strømnettetIntegrert kabel
Trådløs
Bluetooth-kodekAAC, SBC, aptX, aptX HD
Wi-Fi
Wi-Fi dual-band2.4 GHz, 5.0 GHz
Wi-Fi standardWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Filformat
Støttede lydfilerAIFF, ALAC, DSD, FLAC, PCM, WAV
Størrelse
Produktvekt9.8 kg
Bilde
HDCP-versjon2.3
Støttede oppløsninger2160p (4K), 4320p (8K)
Bildefrekvens120p, 30p, 60p
HDR
HDR-formaterDolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG
Oppskalering av bildet
3D
ALLM
QMS
VRR
Watt
Effekt per kanal (6 ohm)210 W
Effekt per kanal (8 ohm)100 W
Kommunikasjon
Ethernet-tilkobling
Kompatibilitet
Radio-mottaker
3D-støtte (3D-Ready)
Generelt
Automatisk kalibrering med målemikrofon
Innebygd D/A-konverter
Lydegenskaper
Surroundtype7.2
Adresserbare Bi-amps
RMS effekt, 8ohm, 20Hz-20kHz (stereo)100 W
Bi-amping
RMS effekt, 6ohm, 1kHz (1 kanal)165 W