Panasonic KX-TG1034 batteri (700 mAh 2.4 V)
Kraftig og effektivt batteri for uavbrutt kommunikasjon 700 mAh kapasitet for lang brukstid Kompakt design med nøyaktige dimensjoner 44,23 x 20,57 x 10,30 mm Stabil spenning på 2,4 V for pålitelig ytelse Batteriet har en kapasitet på 700 mAh og er......
fra 69,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Kraftig og effektivt batteri for uavbrutt kommunikasjon
- 700 mAh kapasitet for lang brukstid
- Kompakt design med nøyaktige dimensjoner 44,23 x 20,57 x 10,30 mm
- Stabil spenning på 2,4 V for pålitelig ytelse
Spesifikasjoner
- Kapasitet: 700 mAh
- Spennin 2,4 V