Philips 32" 4K gamingskjerm 32M2N8900/00 - 3840x2160 QD-OLED, 240hz, 0.03ms, 1.5m:1, HDRTrueBlack 400, 3xHDMI/DP/USB-C - Gaming utstyr Gamingskjermer...
fra 6 990,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Philips Evnia 8000 31.5" QD-OLED Gaming Skjerm 4K 240Hz Hvit
-21%
Oppløsning
3840x2160 (4K)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
100 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Matt
Blank
Skjermteknologi
LCD
Produktinformasjon
Oppdag Philips Evnia 8000 32M2n8900 – Den Ultimate Gamingskjermen
Fantastiske Funksjoner for Gamere
  • Skjermstørrelse: 32 tommer – perfekt for å dykke inn i spillverdenen.
  • Oppløsning: 4K UHD (3840 x 2160) for en utrolig detaljrikdom.
  • Bildefrekvens: Opptil 240 Hz, noe som gir deg jevne og flytende bilder.
  • HDRTrueBlack 400: Opplev dypere svartnivåer og lysere høydepunkter.
  • Konnektivitet: Utstyrt med 3x HDMI, DP og USB-C for enkel tilkobling av flere enheter.
  • Kurvet skjermform: For en mer omsluttende opplevelse.
  • Energieffektivitetsklasse: G – designet med tanke på miljøet.
Kvalitet og Design i Fokus
Klar for Neste Nivå?
Bli med på reisen mot bedre gaming med Philips Evnia 8000 – din nye bestevenn i spillverdenen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPhilips Evnia 8000 32M2n8900
MerkePhilips
FargeSølv
Spesifikasjoner
Kontrast1500000 : 1
PaneltypeQD-OLED
VESA-feste
Ja
EnergiklasseG
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Bredde717 mm
Dybde200 mm
Dybde uten stativ92 mm
Høyde572 mm
Høyde (uten stativ)419 mm
Høyde (med stativ)572 mm
Dybde (uten stativ)92 mm
Dybde (med stativ)200 mm
Vekt (uten stativ)8, 18 kg
Vekt (med stativ)9, 5 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Bærbar
Nei
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
Høydejustering130 mm
RGB
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI-versjon2.1
HDMI
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
DisplayPort
Thunderbolt
Antall DisplayPort-innganger1 stk
USB for videosignal
Type USB-kontaktUSB (Type C)
Antall HDMI-innganger2
USB-C Power Delivery
HDCP
DisplayPort-versjon1.4
Antall HDMI2
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk standby/hvilemodus0.5 W
Strømforbruk operativ130 W
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Størrelse
Produktvekt9.65 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Oppdateringsfrekvens100 Hz
SkjermteknologiOLED
Skjermoppløsning3840 x 2160 piksler
HDR
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
Type VESA-feste100x100mm
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
VESA DisplayHDR-sertifiseringDisplayHDR 400 True Black
Generelt
Multitouch
TypPC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse31.5 Tommer
Bildeforhold16:9
Fargedybde (pr. kanal)10 bits
Maks oppløsning3840x2160
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
Fargegjengivelse (NTSC)120 % av NTSC
Responstid (GtG:Grey-to-Grey)0.03 ms
Pikseltetthet139 PPI
Fargegjengivelse (sRGB)147.5 % av sRGB
Fargegjengivelse (DCI-P3)99 % av DCI-P3
Maskinvarekalibrering
Bilde-i-bildePicture by picture (PBP)
PanelteknologiQD-OLED
Oppdateringsfrekvens (max)240 Hz
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
HDR true black 400. DisplayHDR 400 verifiserer levende kontrast og ekte sort for realistiske spill.
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 6 990,- den billigste prisen for Philips Evnia 8000 31.5" QD-OLED Gaming Skjerm 4K 240Hz Hvit blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.