
Rastar Radiostyrt Mercedes Benz Brannbil 38 Cm
Produktinformasjon
Rastar Radiostyrt Mercedes Benz Brannbil 38 Cm
Er du klar for å oppleve en uforglemmelig lekestund? Rastar Radiostyrt Mercedes Benz Brannbil er her for å ta eventyret ditt til nye høyder! Med en imponerende lengde på 38 cm er denne fantastiske brannbilen både stilig og spennende.
Realistiske Funksjoner og Spesifikasjoner
- Type: Radiostyrte biler
- Betegnelse: Gutt
- Bredde: 12,3 cm
- Høyde: 21,4 cm
- Montering: Ferdig montert
- Fremdrift: Firehjulstrekk (4WD)
- Egenskaper: LED-lys, lyd- og lys effekter
Ta styringen med fjernkontrollen, og se hvordan brannbilen kjører med stil gjennom stua eller hagen! Brannstigen kan snurres, heves og senkes, og frontlyktene lyser opp veien foran deg. Hva er vel en brannbil uten en ekte sirene? Den har til og med lyd- og lys effekter som gjør leken enda mer realistisk.
Rastar Radiostyrt Mercedes Benz Brannbil er perfekt for barn fra 5 år og oppover som elsker action og spennende leker. Hver eneste detalj av denne brannbilen er designet for å fange fantasien til unge eventyrere, og gir timesvis med underholdning.
Klar for å ta kontroll over leken? Velg Rastar Radiostyrt Mercedes Benz Brannbil 38 Cm for en uforglemmelig opplevelse som kombinerer moro, læring og et snev av spenning!
Topplisten: Rastar Radiostyrte leker
Spesifikasjon
| Produktnavn | Rastar Radiostyrt Mercedes Benz Brannbil 38 Cm |
| Merke | Rastar |
| Type | Radiostyrte biler |
| Betegnelse | Gutt |
| Radiostyrte arbeidskjøretøy | Lastebiler |
| Egenskaper | LED-lys |
| Montering | Ferdig montert |
| Fremdrift | Firehjulstrekk (4WD) |
| Tema | Brannmann, Biler |
| Lengde | 398.0 mm |
| Bredde | 123.0 mm |
| Høyde | 214.0 mm |
| Type av kjøretøy | Lastebil |
| Medfølgende batterier | Nei |
| Klar til bruk rett fra kartiong | Nei |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

PowerX Radiostyrt Traktor med Tilhenger

TAMIYA 1/10 X-SA Grasshopper

NICO Røykpatron 80s - Blå

QYSEA FIFISH V6 Underwater Dozer
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 634,- den billigste prisen for Rastar Radiostyrt Mercedes Benz Brannbil 38 Cm blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste radiostyrte leker for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.























