Ryobi Løvblåser batteri RY18BLB 140 One+ komplett
Løvblåser RY18BLB-140 18V fra ONE+ serien til Ryobi er ideell til å blåse vekk løv. Gir opptil 160 km/t variabel lufthastighet og 9,9 m³/min luftvolum. Kompakt design med vekt på bare 2,5 kg (uten batteri). Med et 4,0 Ah-batteri kan den blåse i opptil 15 minutter. Håndtaket er overstøpt for komfort under bruk. Munnstykket k......
fra 1 929,-
Tilgjengelig i 4 butikker
Produktinformasjon
Løvblåser RY18BLB-140 18V fra ONE+ serien til Ryobi er ideell til å blåse vekk løv. Gir opptil 160 km/t variabel lufthastighet og 9,9 m³/min luftvolum. Kompakt design med vekt på bare 2,5 kg (uten batteri). Med et 4,0 Ah-batteri kan den blåse i opptil 15 minutter. Håndtaket er overstøpt for komfort under bruk. Munnstykket kan enkelt tas av ved oppbevaring. Leveres med 1x 18V 4Ah batteri og 1x 1,5A lader. En del av ONE+ systemet. Som en del av ONE+ batterisystemet fra Ryobi, kan du enkelt bytte og dele batterier mellom andre verktøy i ONE+ systemet. Funksjoner og fordeler: Kompakte og lett blåser Variabel lufthastighet Overstøpt håndtak
Topplisten: Ryobi Løvblåser
Ryobi OBV18
4
Ryobi One+ OBL18JB
969,-
-3%
Ryobi Løvblåser 18V - OBL1820S ONE+
589,-
-1%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Ryobi Løvblåser batteri RY18BLB 140 One+ komplett |
| Merke | Ryobi |
Populære produkter
DEWALT LØVBLÅSER 18V