Ryobi Løvblåser batteri RY18BLCXA 0 One+ enhet
Trådløs Løvblåser Ryobi One+ Ry18blcxa-0 18 V 6.51 M³/Min 241 Km/H Uten Batteri - Solo...
fra 1 957,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Løvblåser Ry18blcxa-0
Løvblåser Ry18blcxa-0
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Energikilde
Batteri
Nettstrøm
Bredde
92.0 mm
670 mm
Lengde
179.0 mm
Høyde
297.0 mm
1150 mm