SAMA G1000 1000W Black G1000 BKGFF001 EU
SAMA G1000 Black 80+ Gold, ATX 3.1 (G1000-BKGFF001-EU) - Strøm: 1000W - 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold...
fra 1 079,-
Tilgjengelig i 4 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Sama Strømforsyning
-1%
SAMA G850 850W White G0850 WHGFF001 EU
899,-
-1%
4
-1%
SAMA G1000 1000W White G1000 WHGFF001 EU
4
Populære produkter
MSI PSU MSI MPG A1000GS PCIE5
-44%
Corsair SF Series SF750 80 PLUS Platinum SFX PSU
-3%
Seasonic Core GX 650-V2 - 650W ATX 3.1
729,-
-1%