SAMA G850 850W Black G0850 BKGFF001 EU
SAMA G850 Black 80+ Gold, ATX 3.1 (G0850-BKGFF001-EU) - Strøm: 850W - 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold...
fra 849,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Sama Strømforsyning
-1%
SAMA G850 850W White G0850 WHGFF001 EU
899,-
-2%
SAMA G1000 1000W Black G1000 BKGFF001 EU
4
-2%
SAMA P1200 1200W P1200 BKPFF001 EU
4
-2%
Sama P1000 Black 80+ Platinum Atx 3.1 P1000 BKPFF001 EU
-2%
Sama P1000 White 80+ Platinum Atx 3.1 P1000 WHPFF001 EU
-2%