SAMA G1000 1000W White G1000 WHGFF001 EU
SAMA G1000 White 80+ Gold, ATX 3.1 (G1000-WHGFF001-EU) - Strøm: 1000W - 80 PLUS certification: 80 PLUS Gold...
fra 1 149,-
Tilgjengelig i 4 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Sama Strømforsyning
-2%
SAMA G850 850W White G0850 WHGFF001 EU
889,-
-2%