Samsung Odyssey G3 S27AG300NU
Samsung Odyssey G3 S27AG300NU
Samsung Odyssey G3 S27AG300NU 27" LED, 1920x1080, 144 Hz, VA, 1 ms...
fra 3 679,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung Odyssey G3 S27AG300NU
Samsung Odyssey G3 S27AG300NU
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
165 Hz
Skjermteknologi
IPS
LED
LCD
Skjermoverflate
Matt
Produktinformasjon
Oppdag Samsung Odyssey G3 S27AG300NU – Den Ultimate Gaming-Skjermen
Imponerende Ytelse og Design
  • Oppdateringsfrekvens: 144 Hz for den jevneste bevegeligheten i spillene dine.
  • Responstid: Bare 1 ms, så du kan si farvel til etterslep!
  • Kontrast: 3000:1 for dypere svart og lysere hvitt – perfekt for mørke scener.
  • Design: Flat skjerm med et stilrent, svart design som passer inn i ethvert rom.
Allsidighet med Tilkoblinger
Samsung Odyssey G3 S27AG300NU er utstyrt med essensielle tilkoblinger for moderne bruk:
  • HDMI: 1 HDMI-port for enkel tilkobling til datamaskinen eller konsollen.
  • DisplayPort: Ja, perfekt for høyoppløste oppsett.
  • Hodetelefonutgang: Enkel tilgang til lyd uten å forstyrre andre.
Brukervennlighet i Fokus
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung Odyssey G3 S27AG300NU
MerkeSamsung
FargeSvart
ModellnavnSamsung Odyssey G3 S27AG300
Spesifikasjoner
TypeStandard
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
Fargedybde8-bit
Kontrast3000 :1
Innebygde høyttalere
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseF
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
PaneltypeVA
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Bredde61.8 cm
Dybde (med stativ)234, 1 mm
Høyde (med stativ)520, 5 mm
Vekt (med stativ)5, 93 kg
Dybde (uten stativ)92, 2 mm
Høyde (uten stativ)377, 2 mm
Vekt (uten stativ)3, 8 kg
Funksjoner
Høydejustering
Ja
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI1
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon1.4
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
HDMI-porter1
Innebygd USB-hub
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)27 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse27.0 "
Oppdateringsfrekvens144 Hz