Samsung Odyssey G5 C27G55TQBU
Samsung Odyssey G5 C27G55TQBU
Samsung LC27G55TQBU 27" QHD 144Hz Curved Gaming Monitor - VA, 1ms...
fra 4 589,-
Sammenligning av produkter
Samsung Odyssey G5 C27G55TQBU
Samsung Odyssey G5 C27G55TQBU
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Blank
Matt
Skjermteknologi
OLED
LED
Produktinformasjon
Opplev gaming på sitt beste med Samsung Odyssey G5 C27G55TQBU
Er du en gamer som leter etter den ultimate skjermen for å løfte spillopplevelsen din? Se ikke lenger enn Samsung Odyssey G5 C27G55TQBU. Denne kurvede skjermen med en størrelse på 27 tommer tar deg med på en visuell reise inn i spillverdenen, med imponerende bilder og en oppløsning på 2560x1440 piksler. Takket være dens 144 Hz oppdateringsfrekvens og 1 ms responstid, kan du si farvel til lagging og ghosting – her er det full fart uten avbrudd!
Tekniske spesifikasjoner du ikke vil gå glipp av
Funksjoner som gir deg en fordel
  • Kurvet skjerm: For immersive opplevelser som omfavner synsfeltet ditt.
  • HDMI- og DisplayPort tilkoblinger: Enkel tilkobling til PC, konsoller og mer.
  • Tiltbar design: Juster vinkelen for den beste komforten, selv under lange spilløkter.
Er dette produktet for deg?
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung Odyssey G5 C27G55TQBU
MerkeSamsung
FargeSvart
SeriesSamsung Odyssey G5
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning2560x1440
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
PaneltypeVA
Fargedybde8-bit
Kontrast2500 :1
Innebygde høyttalere
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
EnergiklasseF
VESA-feste
Nei
Mål
Høyde (med stativ)47.7 cm
Dybde (med stativ)27.3 cm
Vekt (med stativ)4.5 kg
Bredde61.7 cm
Tilkoblinger
HDMI
Ja
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI1
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
Ja
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon2.0
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Skjermkurve1000R
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)25 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse27.0 "
Oppdateringsfrekvens144 Hz