Samsung LS32A600NWU
-1%
Samsung LS32A600NWU
Samsung S32A600NWU 32" LED-skjerm - 2560x1440, 75Hz, VA, 5ms...
fra 3 589,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung LS32A600NWU
-1%
Samsung LS32A600NWU
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
75 Hz
165 Hz
Skjermteknologi
IPS
LCD
LCD
Skjermoverflate
Matt
Produktinformasjon
Samsung LS32A600NWU - Optimal QHD Opplevelse
Oppdag den imponerende Samsung LS32A600NWU, en 32-tommers LED-skjerm som hever din visuelle opplevelse til neste nivå. Med en oppløsning på 2560 x 1440 piksler, kjent som Wide Quad HD, får du skarphet og detaljer i hvert bilde. Månedens film eller gaming-turnering blir en nytelse med en oppdateringsfrekvens på 75 Hz og en responstid på bare 5 ms – ingen uskarphet å bekymre seg for!
Teknisk Spesifikasjoner og Design
Brukervennlighet og Justerbarhet
Praktisk og Energieffektiv
Når det gjelder strømtrekk, er Samsung LS32A600NWU designet for å være energieffektiv. Med et strømforbruk på kun 32 W under normal bruk og kun 0,5 W i standby-modus, kan du føle deg trygg på at skjermen er både bærekraftig og kostnadseffektiv. I tillegg passer den perfekt til arbeidsplassen din takket være VESA-montering med mål 100 x 100 mm.
Konklusjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung LS32A600NWU
MerkeSamsung
FargeSvart
ModellnavnSamsung S32A600
Spesifikasjoner
TypeStandard
Oppløsning2560x1440
Responstid5 ms
Responstid (eksakt verdi)5.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD Freesync
PaneltypeVA
Fargedybde10-bit
Kontrast3000 :1
Innebygde høyttalere
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Energiklasse (HDR)G
Lanseringsår2021
Kamera (innebygd)
Nei
EnergiklasseD
Mål
Bredde71.6 cm
Dybde211.4 mm
Dybde uten stativ41.3 mm
Dybde (med stativ)211, 4 mm
Høyde (med stativ)580, 5 mm
Vekt (med stativ)6, 9 kg
Dybde (uten stativ)41, 3 mm
Høyde (uten stativ)424, 7 mm
Vekt (uten stativ)4, 8 kg
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Ja
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Høydejustering
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI1
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB4
USB-typeUSB-A
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
USB-kontakt (totalt)3 stk
USB for videosignal
USB 3.03 stk
Antall HDMI-innganger1
USB-C Power Delivery
HDCP
HDMI-versjon1.3
HDMI-porter1
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelFlat
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)32 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk standby/hvilemodus0.3 W
Strømforbruk operativ32 W
Energiforbruk i HDR-modus (per 1000 t)50 kWh
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)32 kWh
Størrelse
Produktvekt6.9 kg
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse32.0 "
Oppdateringsfrekvens75 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)300.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
Type VESA-feste100x100mm
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypGamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm