Samsung LS32D701EAUXEN - 32" 4K Ultra HD Skjerm
Fantastisk Bildekvalitet og Design
Praktiske Funksjoner for Daglig Bruk
  • Skjermform: Flat
  • Oppdateringsresponstid: 5 ms - perfekt for actionspill
  • Oppdateringsfrekvens: 60 Hz
  • Energieffektivitetsklasse: F
  • VESA-montering: Ja, enkel å feste til vegg
  • Kabler inkludert: AC, HDMI
Brukervennlig og Praktisk
Opplev Samsung-kvalitet
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung LS32D701EAUXEN
MerkeSamsung
FargeHvit
Spesifikasjoner
VESA-feste
Nei
Innebygde høyttalere
Nei
PaneltypeVA
Kamera (innebygd)
Mål
Høyde (uten stativ)424, 7 mm
Høyde (med stativ)501, 6 mm
Dybde (uten stativ)41, 8 mm
Dybde (med stativ)180 mm
Vekt (uten stativ)4, 4 kg
Vekt (med stativ)5, 08 kg
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Høydejustering
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI
Ja
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
HDMI-versjon2.0
DisplayPort-versjon1.2
Antall HDMI1
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning3840 x 2160 piksler
HDR
Ja
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
Bildeegenskaper
Bildestørrelse32 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning3840x2160
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 990,- den billigste prisen for Samsung ViewFinity S7 32" 4K UHD Skjerm - Hvit - HDR10 blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.