Oppdag Samsung S27D402G 27" Full HD skjerm
Fantastisk visuell kvalitet og ytelse
Med en imponerende Full HD oppløsning på 1920 x 1080 på en romslig 27" skjerm, gir denne skjermen deg rikelig med plass for multitasking og detaljerte analysene. Oppdateringsfrekvensen på 100 Hz sikrer at alle bevegelser vises jevnt, perfekt for intensive arbeidsøkter eller til og med lett underholdning.
Ergonomisk design for lange arbeidsdager
Lyse og klare bilder under alle forhold
Bred synsvinkel for samarbeid
Praktiske tilkoblingsmuligheter
Topplisten: Samsung PC skjermer
Samsung EM32Dx 31.5" E-Papirskjerm Quad HD med Wi-Fi - Hvit
Samsung Smart LED Signage MM015F A 136"
Spesifikasjon
| Produktnavn | Samsung S27D402G 27" Full HD skjerm |
| Merke | Samsung |
Populære produkter
ASUS ZenScreen MB16ACE
Acer Predator XB253Q 25" 4K 360Hz UM.KX0EE.F05
Lenovo Q27H-20
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 468,- den billigste prisen for Samsung 27" Full HD S4 Skjerm med 100Hz IPS blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.