Samsung S27FG506SU LS27FG506SUXEN
-9%
Samsung S27Fg506Su Computer Monitor (LS27FG506SUXEN) - Skjermstørrelse: 27" - Oppløsning : 2560 x 1440 - HD: Quad HD - DP: 1 - HDMI: 1 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Nei - Skjermform: Flat - Høydejustering: Nei - Energieffektivitetsklasse: G - Oppdateringsfrekvens: 180Hz...
fra 4 398,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-9%
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Blank
Matt
Skjermteknologi
OLED
LED
Produktinformasjon