Samsung UE65U8072FUXXH
Samsung UE65U8072FUXXH
Samsung Ue65u8072fu - 65" Diagonalklasse U8072f Series Led-Bakgrunnsbelyst Lcd Tv - Crystal Uhd - Smart Tv - Tizen Os - 4K Uhd (2160P) 3840 X 2160 - Hdr - Svart...
fra 6 345,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung UE65U8072FUXXH
Samsung UE65U8072FUXXH
Energiklasse (HDR)
G
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
75 "
Produktinformasjon
Oppdag Samsung UE65U8072FUXXH – En Smart TV med Fantastisk Bildekvalitet
Imponerende Funksjoner for En Bedre Seeropplevelse
Design og Eleganse
Praktisk og Brukervennlig
Spesifikasjon
Mål
Dybde (med stativ)222 mm
Høyde (med stativ)882, 2 mm
Vekt (med stativ)14, 5 kg
Dybde (uten stativ)76, 8 mm
Høyde (uten stativ)831, 2 mm
Vekt (uten stativ)14, 2 kg
Funksjoner
Smart TV
(ARC) Audio Return Channel
Tilkoblinger
Antall HDMI3
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Trådløs
Wi-Fi
Wi-Fi standard802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Bluetooth-versjon5.3
Bilde
Skjermoppløsning3840 x 2160 piksler
SkjermteknologiLED
HDR
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
65" 4K‑UHD med HDR10+. Den 65‑tommers LED‑skjermen har 3840×2160 piksler og HDR10+‑støtte, som gir levende farger og høy kontrast for en oppslukende bildeopplevelse.