Opplev Samsung ViewFinity S32D604U 32" QHD-skjerm!
Kraftig ytelse med overlegen bildekvalitet
Smartere og mer ergonomisk
I tillegg til den fantastiske bildekvaliteten, kommer Samsung ViewFinity med en rekke tilkoblingsmuligheter, inkludert HDMI, DisplayPort, og en USB-C med 90W strømforsyning! Den innebygde KVM-bryteren lar deg enkelt veksle mellom enheter uten å forstyrre arbeidsflyten din. Det er ingen grunn til å streve med kabler og tilkoblinger - denne skjermen gjør det enkelt!
Ergonomisk design for maksimal komfort
Konklusjon: Den ultimate arbeidsplassen
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung ViewFinity S32D604U 32" QHD-skjerm
MerkeSamsung
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 376,- den billigste prisen for Samsung ViewFinity 32" QHD-skjerm med USB-C tilkobling og 100Hz oppdateringsfrekvens blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.