
Sanag B21S Black
Sanag B21S Bone Conduction Bluetooth Hodetelefoner - 10 Timer - Svart...
fra 499,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Sanag B21S Bone Conduction Bluetooth Hodetelefoner - 10 Timer - Svart
Topplisten: Sanag Hodetelefoner

Sanag OWS G36S White
113,-
1

Sanag D50S PRO Black
455,-
1

Sanag OWS S6S Black
575,-
1

Sanag OWS C16S Black
429,-
1

Sanag OWS G36S Black
153,-
1

Sanag B60S Pro Svart
789,-
1

Sanag A5X Blue
349,-
1

Sanag OWS G6S Black
359,-
1

Sanag B60S Pro White
635,-
1

Sanag B22S Black
475,-
1
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| IP-klasse | IPX5 |
Mål
| Vekt | 22.0 g |
Type
| Trådløs | Ja |
| Type hodetelefoner | Open-Ear (Bone Conduction) |
| Gaming Headset | Nei |
Funksjoner
| Egnet for trening | Nei |
| Støydemping | Passiv støydemping |
| Vannbestandig | Ja |
| Virtuell surround | Nei |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Knapper & kontroll | Volum |
| Stemmestyring | Nei |
| Avtagbar kabel | Nei |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Nei |
| NFC | Nei |
| Batteritid (drift) | 10.0 time |
Design
| Hodtelefoner | Nei |
| Passform | Nakkbøyle |
Trådløs
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Trådløs rekkevidde | 10.0 m |
| Wi-Fi | Nei |
| Multipoint | Nei |
Kommunikasjon
| Bluetooth versjon | 5.4 |
Generelt
| Hodetelefondesign | Ear-free (Bone Conduction) |
| Simulert surroundlyd | Nei |
| Typ | Trådløse hodetelefoner |
Lydegenskaper
| Impedans | 8.0 ohm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
| Membran | 13.0 mm |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhet | 84.5 dB/mW |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Mikrofon | Ja |
Annet
| Lanseringsår | 2024 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit
2 595,-
14

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
1
1

JBL Tour Pro 3 Latte
3 181,-
2
8

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
1
1

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 297,-
3
8

Bose QuietComfort White
2 473,-
3
8

Philips TAH3209BG Beige
349,-
7

JBL Soundgear Clips Copper
1 490,-
4
4

Aftershokz Openrun Pro2 Mini Svart
1 869,-
1
9

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 499,- den billigste prisen for Sanag B21S Black blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Nomadelic Solo 220 Kids open-ear GråKensington H950 EQ USB C/USB A On Ear Headset SvartKensington C3550 EQ Bluetooth Over Ear Headset SvartJBL Tune 730BT Lavender
EarFun Air Pro 4i ANC TWS ørepropper SvartEarFun Air Pro 4i ANC TWS ørepropper HvitEarFun Air Pro 4+ ANC BlåSudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Milky white
Sudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Onyx blackSudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner SortSudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner HvitSteelSeries Arctis Nova Pro Omni wireless gaming-headsett Hvit






