Starter PRESTOLITE ELECTRIC HM95R3051SE
fra 5 083,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Starter fra Prestolite Electric - HM95R3051SE
Ser du etter en pålitelig starter for ditt kjøretøy? Prestolite Electric HM95R3051SE er den perfekte løsningen! Med en imponerende nominell ytelse på 7,5 kW og en spenning på 24 V, gir denne starten deg den kraften og påliteligheten du trenger for å få motoren i gang uten problemer. Den er ideell for både profesjonell og privat bruk.
Tekniske spesifikasjoner
HM95R3051SE kommer med en rekke bemerkelsesverdige spesifikasjoner:
  • Flensdiameter: 92 mm
  • Antall festehull: 3
  • Dreieretning: Med urviseren
  • Tannantall: 12
  • Hullsirkel-ø: 146 mm
  • Hus diameter: 95 mm
  • Lukkevinkel: 285 grad
  • Drev grunnposisjon: 47,5 mm