Starter PRESTOLITE ELECTRIC M105R3509SE
fra 4 170,-
Produktinformasjon
Starter PRESTOLITE ELECTRIC M105R3509SE: Kraft og pålitelighet i én enhet
Ser du etter en starter som kombinerer kraft med pålitelighet? Prestolite Electric M105R3509SE er et glimrende valg for deg! Med en nominell ytelse på 7,5 kW og en spenning på 24V, leverer denne starteren høy ytelse uansett situasjon. Den er utstyrt for intens bruk og er designet for å tåle krevende forhold.
Tekniske spesifikasjoner som imponerer
  • Flensdiameter: 92 mm
  • Antall festehull: 3
  • Tilkobling/klemme: med klemme 50 (jet), B+, B-
  • Dreieretning: rotasjon med urviseren
  • Versjon: Insulated return, Premium
  • Tannantall: 12
  • Hullsirkel-ø: 146 mm
  • Vekt: 13484 g
  • Hus diameter: 105 mm
  • Lukkevinkel: 307,5 grader
  • Drev grunnposisjon: 47,5 mm