Starter PRESTOLITE ELECTRIC M105R2031SE
fra 4 764,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag PRESTOLITE ELECTRIC M105R2031SE: Den perfekte starteren for ditt kjøretøy!
Er du på jakt etter en pålitelig og kraftig starter? Da er PRESTOLITE ELECTRIC M105R2031SE svaret! Denne premium starteren er designet for å levere en imponerende ytelse på 5 kW og passer perfekt til ditt 12V-system. Med en flensdiameter på 92 mm og en optimal dreieretning med urviseren, gjør denne starteren det enkelt å få kjøretøyet ditt i gang, uansett situasjon.
Spesifikasjoner som skiller seg ut
  • Spenningssystem: 12V
  • Nominell ytelse: 5 kW
  • Flensdiameter: 92 mm
  • Antall festehull: 3
  • Tilkobling/klemme: med klemme 50 (jet), B+
  • Dreieretning: rotasjon med urviseren
  • Tannantall: 12
  • Koblingsteknikk: Earth return, Grounded
  • Vekt: 12598 g
  • Hus diameter: 105 mm
  • Lukkevinkel: 275 grader
  • Drev grunnposisjon: 48,5 mm
  • Hullsirkel-ø: 146 mm