Starter PRESTOLITE ELECTRIC M90R3538SE
fra 4 793,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Prestolite Electric M90R3538SE Starter!
Er du på jakt etter en kraftfull og pålitelig starter til ditt kjøretøy? Møt Prestolite Electric M90R3538SE, en premium starter som kombinerer kvalitet og ytelse for å gi deg det beste ut av bilen din. Med en nominell ytelse på 6 kW og en spenning på 24 V, er denne starteren designet for å håndtere selv de mest krevende forholdene.
Spesifikasjoner som teller
  • Spenning: 24 V
  • Nominell ytelse: 6 kW
  • Flensdiameter: 89 mm
  • Antall festehull: 3
  • Tilkobling/klemme: med klemme 50 (jet), B+, B-
  • Dreieretning: rotasjon med urviseren
  • Tannantall: 11
  • Tilkoblingsteknikk: Earth return, Grounded
  • Hullsirkel-ø: 127 mm
  • Vekt: 9058 g
  • Hus diameter: 90 mm
  • Lukkevinkel: 243 grader
  • Drevgrunnposisjon: 47,5 mm