Starter PRESTOLITE ELECTRIC M93R3093SE
fra 3 474,-
Produktinformasjon
Revitaliser Kjøretøyet Ditt med PRESTOLITE ELECTRIC M93R3093SE Starter
Spesifikasjoner som Taler for Seg Selv
  • Spenning: 24 V
  • Nominell ytelse: 5 kW
  • Flensdiameter: 110 mm
  • Antall festehull: 3
  • Tilkobling/klemme: med klemme 50 (jet), B+
  • Dreieretning: rotasjon med urviseren
  • Versjon: Premium
  • Tannantall: 11
  • Tilkoblingsteknikk: Earth return, Grounded
  • Hullsirkel-ø: 146 mm
  • Vekt: 10,158 g
  • Hus diameter: 93 mm
  • Lukkevinkel: 75 grader
  • Drev grunnposisjon: 47,5 mm