
Supreminox Squeezy dressingflaske 240 ml
Squeezy dressingflaske 240 ml fra Supreminox . Plastdressingflaske som er perfekt til dressinger, sauser og vinaigrette. Eller hvorfor ikke bruke den i baren med for eksempel puréer. Flasken er laget av LDPE-materiale og er gjennomsiktig....
fra 49,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Produktinformasjon
Med Squeezy dressingflaske fra Supreminox får du en fleksibel beholder på 240 ml som gjør serveringen enkel og presis. Flasken er laget i gjennomsiktig LDPE-materiale, slik at du raskt ser hva den inneholder. Bruk den til hjemmelagde dressinger, vinaigrette eller sauser – eller fyll den med puréer og siruper til cocktailer. En praktisk klassiker i ethvert kjøkken og barutstyr.
Topplisten: Supreminox Kanner og flasker
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Supreminox Squeezy dressingflaske 240 ml |
| Merke | Supreminox |
| Farge | Klar |
Spesifikasjoner
| Materiale | Plast |
Mål
| Høyde | 18 cm |
| Bredde | 4, 5 cm |
| Lengde | 4, 5 cm |
| Vekt | 31 g |
Størrelse
| Volum | 240 ml |
Populære produkter

Thrive Chug lokk
161,-
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 49,- den billigste prisen for Supreminox Squeezy dressingflaske 240 ml blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kanner og flasker for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Bloomingville Tatum Teapot W/Strainer Multi/patterned 890 MLBloomingville Missy Teapot Pink 500 MLSerax Tea Pot White/Black Carte Blanche - White - ONE SIZESerax Jug White/Black Carte Blanche - White - ONE SIZE
Anna + Nina Here For The Teapot - Cream - ONE SIZEAnna + Nina Daisy Dew Milk Jug - Cream - 25 ML168 stk 1,5 liters PET flaske Flott til saftingiittala Kartio mugge 0,95L grå
Eva Solo Termokanne 1L sandCilio Monza termokanne 1L svartTell Me More Palermo oljeflaske liten 50 cl sandHouse Doctor Cole termos i rustfritt stål 1,8L mørk grønn


















