
vidaXL Salongbord 47x47x28 cm naturlig rotting
Produktinformasjon
Oppgrader stuen din med vidaXL Salongbord i naturlig rotting
vidaXL Salongbord 47x47x28 cm naturlig rotting er det perfekte tilskuddet til din stueinnredning. Dette stilige sofabordet i naturfarge vil ikke bare forbedre utseendet på rommet ditt, men også tilføre en touch av eleganse og funksjonalitet.
Naturlig rotting og holdbare materialer
- Type: Sofabord
- Farge: Natur
Dette salongbordet er laget av naturlig rotting, som ikke bare gir det et attraktivt utseende med dekorative vevmønstre, men også sikrer langvarig holdbarhet. Benene er konstruert av høykvalitets mahognitre, som gir stabilitet og soliditet til bordet.
Perfekt størrelse og enkel montering
Med målene 47 x 47 x 28 cm (L x B x H) passer dette bordet perfekt inn i ethvert rom. Det er enkelt å montere, slik at du raskt kan nyte fordelene av dette elegante møbelet.
Dette salongbordet er designet for innendørs bruk og vil være et funksjonelt og stilfullt element i din stueinnredning. Skap en koselig atmosfære med dette holdbare og bærekraftige bordet fra Vidaxl.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Hagesofa

Utendørs sofa sett Naturlig 79 x 63 x 73 cm Solid akasietre

vidaXL Hagesofagruppe med grå puter 3 deler heltre furu


Hagesofa Set med pute med lagring 8 pcs Grå Poly Rattan

Hagesofa Set med pute med lagring 8 pcs Beige Poly Rattan

vidaXL 3-seters hagesofa med grå puter heltre furu

vidaXL Hagesofagruppe med puter 2 deler hvit heltre furu
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Salongbord 47x47x28 cm naturlig rotting |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sofabord |
| Farge | Natur |
| Hovedmateriale | Rotting |
| Materialer | Mahogny, Tre |
| Klaffebord | Nei |
| Høyde | 28.0 cm |
| Dybde | 47.0 cm |
| Bredde | 47.0 cm |
| Form på bordplate | Kvadratisk |
| Materiale (bordplate) | Rotting |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Hagesofa Set med pute 9 pcs Grå polyrotting

Hagesofa Set med lagring 6 pcs Svart polyrotting

Sofa Hillerstorp Läckö

Knepute for hagearbeid
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 800,- den billigste prisen for vidaXL Salongbord 47x47x28 cm naturlig rotting blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hagesofa for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.












