
vidaXL Utendørs solseng med solskjerm stål grønn
Produktinformasjon
Opplev komfort og avslapning med vidaXL Utendørs Solseng i Grønn Stål med Solskjerm
Skap ditt eget avslapningssted med vidaXL Utendørs solseng med solskjerm i stål grønn. Denne trendy solsengen er det perfekte valget for å nyte solskinnet i hagen eller på stranden. Med en justerbar baldakin trenger du aldri å bekymre deg for direkte sollys mens du slapper av.
Designet for Komfort og Holdbarhet
- Type: Solsenger
- Armlener: Ja
- Materialer: Stål, Tekstil
- Antall sitteplasser: 1
- Farge: Grønn
Denne sammenleggbare solsengen er laget av pulverlakkert stål, noe som gjør den solid og værbestandig. Med en justerbar ryggstøtte kan du alltid finne den mest komfortable stillingen for avslapning. Den lette konstruksjonen gjør den enkel å bære og oppbevare når den ikke er i bruk.
Nøkkelfunksjoner og Spesifikasjoner
- Mål: 71,5 x 188 x 27 cm (B x D x H)
- Maksimal høyde: 108,5 cm
- Høyde sete fra bakken: 27 cm
- Maksimal lastekapasitet: 120 kg
- Justerbar ryggstøtte og solskjerm for tilpasset komfort
- Sammenleggbar design for praktisk oppbevaring
Gjør deg klar til å nyte solen i stil med vidaXL Utendørs solseng med solskjerm i stål grønn. Skap ditt eget avslapningsområde og nyt komforten denne solsengen tilbyr.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Solseng

vidaXL Sammenleggbar solseng rød stål

Solsenger 2 stk svart 199,5x60x74 cm heltre furu 825074

Dobbel solseng med hjul og puter i solid akasietre

vidaXL Solsenger 2 stk heltre akasie

vidaXL Solseng heltre teak

vidaXL Solseng heltre akasie

Solstol Solid Akasietre
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Utendørs solseng med solskjerm stål grønn |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Solsenger |
| Farge | Grønn |
| Modellnavn | vidaXL 310336 |
| Bruksområde | Sola |
| Egenskaper | Regulerbar ryggstøtte, Solskjerm |
| Armlener | Ja |
| Antall stoler | 1 |
| Materialer | Stål, Tekstil |
| Antall sitteplasser | 1 |
| Armstøtte | Nei, Ja |
| Bredde | 71.5 cm |
| Dybde | 188.0 cm |
| Høyde | 27.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

vidaXL Sammenleggbar solseng rød stål

Fritab Roxy strandstol i blå


Brafab Selva dekkstol Antrasitt Grå

Solsenger 2 stk svart 199,5x60x74 cm heltre furu 825074

Hillerstorp Skara solseng Blå/hvit Blå
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 859,- den billigste prisen for vidaXL Utendørs solseng med solskjerm stål grønn blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste solseng for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.













