Wilfa Blender PB1S-P2000 Powerfuel XL
fra 3 199,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Type
Blendere med kanne
Blendere med kanne
Effekt
1680 W
2000 W
1600 W
Egenskaper
Display, Isknuser, Måleindikator på kannen, Oppvaskmaskinsikkert tilbehør, Stapper
Kannemateriale
Tritanplast
Tritanplast
Plast
Antall program
6
Hastighet (maks)
30000 Omdreininger/minutt
45000 Omdreininger/minutt
Funksjoner
Puls/turbomodus, Isknuser
Produktinformasjon
Wilfa Blender PB1S-P2000 Powerfuel XL - En kraftpakke på kjøkkenet
Oppdag de fantastiske mulighetene med Wilfa Blender PB1S-P2000 Powerfuel XL, en kraftig høyhastighetsblender som gjør matlaging til en lek! Med en imponerende kapasitet på 2000 ml og en motor på 2000 W, kan du enkelt lage alt fra smakfulle smoothies til varme supper for hele familien. Say goodbye til klumpete blandinger og hei til jevne, deilige resultater!
Kraftige funksjoner for enkel matlaging
  • Isknuser: Perfekt for kalde drinker og proteinshakes.
  • Måleindikator: Garanterer nøyaktighet i oppskriftene dine.
  • Oppvaskmaskinsikkert tilbehør: Rask og enkel rengjøring!
  • Display: Oversiktlig og brukervennlig.
Designet for stil og funksjonalitet
Brukervennlig og enkel å rengjøre
Garanti og ekstrautstyr
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnWilfa Blender PB1S-P2000 Powerfuel XL
MerkeWilfa
TypeBlendere med kanne
FargeSølv
Spesifikasjoner
Kapasitet (kanne)2000.0 ml
Effekt2000 W