iPhone 12 Mobiltelefoner

Apple iPhone 12 64GB 5G Svart med Super Retina XDR-skjerm
| Series | Apple iPhone 12 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
6,1" Super Retina XDR-skjerm,A14 Bionic og 5G,Avansert dobbelt kamerasystem,Ceramic Shield,MagSafe-kompatibel,
fra 2 140,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Apple iPhone 12 64GB Rød med 5G og A14 Bionic
| Series | Apple iPhone 12 |
| Farge | Rød |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
6,1" Super Retina XDR-skjerm,A14 Bionic og 5G,Avansert dobbelt kamerasystem,Ceramic Shield,MagSafe-kompatibel,
fra 2 421,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

Apple iPhone 12 Pro 128GB Stillehavsblå 5G Dual-SIM
| Series | Apple iPhone 12 Pro |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
6,1 Super Retina XDR-touchskjerm Dual-SIM (Nano + eSIM) 12 MP trippelkamera 5G Hils på iPhone 12 Pro smarttelefon , nå med støtte for neste generasjons nettforbindelse i form av 5G. Smarttelefonen tilbyr kraftig ytelse og har et lavt strømtrekk takket vær...
fra 4 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Apple iPhone 12 256GB Svart med 5G og A14 Bionic
| Series | Apple iPhone 12 |
| Farge | Hvit, Svart, Blå, Rød, Armygrønn, Tåkete syrin |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
6,1" Super Retina XDR-skjerm,A14 Bionic og 5G,Avansert dobbelt kamerasystem,Ceramic Shield,MagSafe-kompatibel,
fra 3 771,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Apple iPhone 12 256GB Rød med 5G, A14 Bionic, og Super Retina XDR-skjer
| Series | Apple iPhone 12 |
| Farge | Hvit, Svart, Blå, Rød, Armygrønn, Tåkete syrin |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
6,1" Super Retina XDR-skjerm,A14 Bionic og 5G,Avansert dobbelt kamerasystem,Ceramic Shield,MagSafe-kompatibel,
fra 3 771,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






