Produktinformasjon
Oppdag Apple iPhone 12 256GB Rød
Er du på jakt etter en smarttelefon som kombinerer stil, ytelse og kraftige funksjoner? Apple iPhone 12 med 256GB lagring kan være midt i blinken for deg. Denne røde skjønnheten byr på et imponerende design og et lynraskt A14 Bionic-chip som gir deg en sømløs brukeropplevelse.
Tekniske spesifikasjoner som imponerer
Her er noen av de viktigste tekniske spesifikasjonene som gjør iPhone 12 til et attraktivt valg:
- 6,1" OLED-skjerm med en oppløsning på 2532x1170 og en skarp pikseltetthet på 460 PPI
- Dobbeltkamerasystem med 12MP bak- og frontkamera for profesjonelle bilder og videoer i 4K
- IP68-klassifisering som beskytter mot vannsprut og støv
- 256GB lagringsplass for bilder, apper og videoer
Brukervennlighet og funksjonalitet
Med det brukervennlige iOS-operativsystemet og støtte for 5G og 4G nettverk, får du en rask og pålitelig opplevelse enten du surfer, streamer eller tar opp minner på farten. Trådløs lading og hurtiglading gir deg ekstra fleksibilitet når hverdagen er travel.
Praktisk informasjon
Telefonen er lett og behagelig med en vekt på 162g, og måler 146,7 mm i høyde, 71,5 mm i bredde og 7,4 mm i dybde.
Apple iPhone 12 er ikke bare moderne teknologi, men også et uttrykk for stil. Enten du er på jobb eller på fest, vil denne telefonen alltid vekke oppmerksomhet. Med 2 års garanti kan du føle deg trygg på kjøpet. Kanskje det er på tide å ta steget og bestille din iPhone 12?
Topplisten: Apple Mobiltelefon
Spesifikasjon
| Produktnavn | Apple iPhone 12 256GB Rød |
| Merke | Apple |
| Series | Apple iPhone 12 |
| Farge | Rød, Blå, Grønn, Svart, Lilla, Hvit |
| Modellnavn | Apple iPhone 12, 256GB |
| Materiale (deksel) | Aluminium, Glass |
| Senior-telefon | Nei |
| Operativsystem | iOS |
| Lanseringsår | 2020 |
| IP-klasse | IP68 |
| Vinklet kontakt | Nei |
| Antall håndenheter | 1 |
| Antall lyskilder | 1 Lamper |
| Antall minnebrikker | 1 |
| Produsentfarge | Red |
| RAM per minnebrikke | 4 GB |
| Minnekapasitet | 4 GB |
| Type kontroll | Touch |
| Høyde | 146.7 mm |
| Bredde | 71.5 mm |
| Dybde | 7.4 mm |
| Vekt | 162.0 g |
| For barn | Nei |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladestandard | QI |
| Hurtiglading | Ja |
| Batterikapasitet | 2815 mAh |
| Batteriteknologi | Li-Ion |
| Batteritype | Li-Ion |
| Egenskaper | Stereohøyttalere, Støtte for hørselssløyfe |
| Innebygde sensorer | Ansiktsgjenkjenning, Barometer, Gyroskop/akselerometer, Nærhetssensor |
| Vanntett | Ja |
| Støtsikker | Nei |
| Brettbar | Nei |
| Funksjoner | Innebygde stereohøyttalere, eSIM, Ultra-wideband (UWB) |
| Sikkerhet | Ansiktsgjennkjenning |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP68 |
| Vannavstøtende | Ja |
| Type SIM-kort | Nano sim |
| Trådløs standard | QI |
| Hybridholder til SIM | Nei |
| Type av Dual SIM | Nano SIM/eSIM |
| Vannbestandig | Ja |
| Vippbar (kan vippes bakover/fremover) | Nei |
| Innebygget trådløs lading | Ja |
| Innebygd vifte | Nei |
| Pivotfunksjon (kan stilles på høykant) | Nei |
| Fiberoptisk nettverkskabel | Nei |
| HDMI aktiv | Nei |
| Hev- og senkbar | Nei |
| Med støtte for hurtiglading | Ja |
| USB-tilkobling | Nei |
| Hodetelefonutgang (3.5mm) | Nei |
| NFC | Ja |
| Hodetelefonutgang (2,5/3,5 mm) | Nei |
| Datatilkobling | Lightning |
| Tilkoblinger | Lightning |
| VGA inn | Nei |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| HDMI | Nei |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| Medfølgende tastatur | Nei |
| DisplayPort | Nei |
| DVI inn | Nei |
| USB for videosignal | Nei |
| USB-C Power Delivery | Nei |
| USB On-The-Go (OTG) | Nei |
| Fysiskt tastatur | Nei |
| Vanntetthet (klassifisering) | IP68 |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
| RAM-minne | 6GB |
| Produktvekt | 162 g |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
| Oppløsning | 2532x1170 |
| Piksel tetthet (PPI) | 460 |
| Skjermtype | OLED |
| Sekundær skjerm | Nei |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Fargeskjerm | Ja |
| Oppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Smartphonekompatibilitet | iPhone |
| Innebygd kamera | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Antall kameraer (bak) | 2 |
| Antall kameraer (front) | 1 |
| Kameraoppløsning | 12.0 MP |
| Kameraoppløsning (foran) | 12.0 MP |
| Bildefrekvens (maks) | 240fps |
| Videoppløsning (maks) | 4K |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Ja |
| Blits/Lys | Ja |
| Videoinnspilling | Ja |
| Effektivt antall piksler | 12 |
| Kameraegenskaper | Autofokus, Innebygget blits, Optisk bildestabilisering, Elektronisk bildestabilisering, Optisk zoom |
| Maksimal blenderåpning | 1.6 |
| Internminne | 256GB |
| Minnekortleser | Nei |
| Lagringsplass | 256 GB |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne |
| Kompatible minnekort | Ingen |
| Lagringskapasitet | 256GB |
| Maksimal minnekapasitet | 256GB |
| Antall prosessorkjerner | Hexa Core |
| Systembrikke (SoC) | Apple A14 |
| Prosessorhastighet | 3.1 GHz |
| 5G | Ja |
| 5G frekvensområde | Sub-6 GHz |
| 4G | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| Hybridholder for SIM-kort | Nei |
| GPS | Ja |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Trådløst nettverk | Ja |
| 3G (UMTS) | Ja |
| Bluetooth-profil | A2DP |
| 2G (GSM) | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HSPA+ | Ja |
| System | GPS, A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| 5G (NR) | Ja |
| SAR-verdi | 0.99 W/kg |
| Wi-Fi | Ja |
| Mobilt bredbånd (WWAN) | Ja |
| Frekvensområde (5G) | FR1 (Sub-6 GHz) |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth, Wi-Fi, 5G, 4G (LTE) |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| VESA-feste | Nei |
| 3D-støtte (3D-Ready) | Nei |
| GAP-kombatibel | Nei |
| HDCP | Nei |
| Materiale (deksel/chassis) | Glass, Stål, Aluminium |
| Interne samtaler | Nei |
| Opplyst tastatur | Nei |
| ECO DECT | Nei |
| Nøkkelord | E SIM-telefoner, Mobiltelefoner med trådløs lading |
| Skjerm | Farge |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Ja |
| Antall farger | 16 777 216 |
| Skjermteknologi | AMOLED |
| Pikseltetthet | 460 PPI |
| Skjerm funksjoner | Motstandsdyktig mot riper på skjerm, HDR |
| Bildeforhold | 19.5:9 |
| Paneltype | OLED |
| Bakgrunnsbelysning | LED (lysdiode) |
| Display | OLED |
| Prosessorkjernetype | 6 (Hexa) Core |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| SoC/CPU (System on Chip) | Apple A14 Bionic |
Fordeler og ulemper
FAQ
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 890,- den billigste prisen for Apple iPhone 12 256GB Rød med 5G, A14 Bionic, og Super Retina XDR-skjer blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
























