Mobiltelefon 256GB Oneplus

-4%
OnePlus 15R 5G Smartphone 12GB/256GB Mint Breeze Grønn
| Farge | Grønn |
| Series | OnePlus 15R |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| RAM | 12GB |
OnePlus 15R 5G 6.83" 256GB 12GB RAM Dual SIM - Mint
fra 6 054,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

OnePlus 15R 5G Mobiltelefon 12GB RAM 256GB Kullsort
| Series | OnePlus 15R |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 |
Opplev overlegen hastighet med Snapdragon 8 Gen 5 og et enormt 7400 mAh-batteri
fra 6 293,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

OnePlus 15 5G 12GB/256GB Mobiltelefon Uendelig Svart
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 12GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
OnePlus 15 - (Kuppvare klasse 2) 256GB Svart (5011116287)
fra 9 360,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

OnePlus 13 5G Smartphone 12GB RAM 256GB Black Eclipse AMOLED 6.82"
| Farge | Svart |
| Series | OnePlus 13 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
Oneplus 13 - 5G Smarttelefon - Dobbelt-Sim - Ram 12 Gb / Internminne 256 Gb - Oled-Display - 6.82" - 3168 X 1440 Piksler (120 Hz) - 3X Bakkamera 50 Mp, 50 Mp, 50 Mp - Front Camera 32 Mp - Eklipsesvart
fra 8 744,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

OnePlus 13R 5G 12GB/256GB Titan OLED Smartphone med 6.78" Skjerm
| Series | OnePlus 13R |
| Farge | Titan |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
OnePlus 13R 256GB Titan (5011111048) - Modell: OnePlus 13R - Skjermstørrelse: 6.8" - Vekt: 206g - Operativsystem: Android 15 - Farge: Sølv - Operatørlås: Nei - Kapasitet: 256GB - To simkort: Ja
fra 6 553,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 5 butikker

OnePlus 12 5G Smarttelefon 12GB RAM 256GB AMOLED 6.82" Sort
| Farge | Svart |
| Series | OnePlus 12 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.82 " |
OnePlus 12 17.3 cm (6.82") Dual SIM Android 14 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 5400 mAh Blacksku: 5011105292, brand: OnePlus, ean: 6921815625940
fra 11 527,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-5%
OnePlus Nord 5 8GB RAM 256GB 5G Mobiltelefon i Marmorfarge
| Farge | Beige |
| Series | OnePlus Nord 5 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.83 " |
OnePlus Nord 5 5G Smarttelefon 6.83" Dual SIM, 8GB RAM, 256GB, Android 15 - Marble Sands
fra 3 799,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

OnePlus Nord CE5 5G Smarttelefon 8GB RAM 256GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | OnePlus Nord CE5 |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.77 " |
| RAM | 8GB |
OnePlus Nord CE 5 5G Smarttelefon - 6,77", Dual SIM, 8GB RAM, 256GB, Svart
fra 3 095,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

OnePlus 13R 12GB RAM 256GB 5G Mobiltelefon med AMOLED-skjerm Svart
| Farge | Svart |
| Series | OnePlus 13R |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
OnePlus 13R 256GB (5011111049) - Modell: OnePlus 13R - Skjermstørrelse: 6.8" - Vekt: 206g - Operativsystem: Android 15 - Farge: Grafitt - Operatørlås: Nei - Kapasitet: 256GB - To simkort: Ja
fra 7 726,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

OnePlus Nord 5 5G Smarttelefon 8GB RAM 256GB Phantom Grey
| Farge | Grå |
| Series | OnePlus Nord 5 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.83 " |
Praktfull 6,83" AMOLED-skjerm med 144Hz oppdateringsfrekvens
fra 4 249,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 6 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

OnePlus Nord 4 12GB/256GB Oasis Green
| Series | OnePlus Nord 4 |
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.74 " |
6,74" FHD+ (2772x1240) 120Hz 2150nits AMOLED Skjerm, 5G, Dual SIM, Snapdragon 7+ Gen 3, 12 GB LPDDR5X RAM, 256 GB UFS4.0 Flash, Dual Camera System: 50MPixel f/1.8 Main med OIS + 8MPixel f/2.2 UltraWide (Bak), 16MPixel f/2.4 (Front), Stereohyttalere, Android 14, WiFi, BT 5.4, NFC, Fingeravtrykkssensor i skjermen, 5500 mAh Batt...
fra 5 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-24%
OnePlus Nord CE4 Lite 5G 8GB/256GB Sølv
| Farge | Sølv |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
| RAM | 8GB |
Smartfon Oneplus Oneplus Nord Ce 4 Lite 5G Dual Sim 8Gb Ram 256Gb - Super Silver
fra 2 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

OnePlus Nord CE4 Lite 5G 8GB/256GB Mega Blue
| Series | OnePlus Nord CE4 Lite |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
6,67" FHD+ (2400x1080) 120Hz 1200nits AMOLED-skjerm, 5G, Dual SIM, Snapdragon 695 5G, 8GB LPDDR4X RAM, 256GB UFS2.2 Flash, microSD, Dual Camera System: 50MPixel f/1.8 Main med OIS + 2MPixel f/2.4 Depth (Bak), 16MPixel f/2.4 (Front), Stereohyttalere, 3,5 mm lydkontakt, OxygenOS 14.0, WiFi 5, BT 5.1, NFC, IP54, 5110 mAh Batteri...
fra 2 990,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

OnePlus Nord 4 12GB/256GB Obsidian Midnight
| Farge | Svart |
| Series | OnePlus Nord 4 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.74 " |
6,74" FHD+ (2772x1240) 120Hz 2150nits AMOLED Skjerm, 5G, Dual SIM, Snapdragon 7+ Gen 3, 12 GB LPDDR5X RAM, 256 GB UFS4.0 Flash, Dual Camera System: 50MPixel f/1.8 Main med OIS + 8MPixel f/2.2 UltraWide (Bak), 16MPixel f/2.4 (Front), Stereohyttalere, Android 14, WiFi, BT 5.4, NFC, Fingeravtrykkssensor i skjermen, 5500 mAh Batt...
fra 6 090,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

OnePlus 12R 16GB/256GB Grå
| Farge | Grå |
| Series | OnePlus 12R |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| RAM | 16GB |
OnePlus 12R 5G Dual Sim 16GB RAM 256GB - Iron Grey EUsku: CPH2609, brand: OnePlus, ean: 6921815626183
fra 12 485,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






