
OnePlus 15 5G 12GB/256GB Mobiltelefon Uendelig Svart
Produktinformasjon
Opplev OnePlus 15 5G med 12GB RAM og 256GB Lagring i Infinite Black
Er du på jakt etter en smarttelefon som kombinerer kraft, ytelse og stil? Da kan OnePlus 15 5G være midt i blinken for deg. Denne modellen er utstyrt med et Snapdragon 8 Elite Gen 5-brikkesett som gir deg uovertruffen hastighet og ytelse. Med solide 12 GB RAM kan du enkelt veksle mellom gaming, streaming og andre apper uten at det lugger.
Fantastisk skjerm og batteri
OnePlus 15 har flere funksjoner som gir deg en imponerende brukeropplevelse:
- 6,78-tommers AMOLED-skjerm
- Levende farger og dype kontraster
- Batteri på 7300 mAh
Rask og effektiv lading
Med 120 W SuperVooc-lading slipper du å vente lenge på at mobilen skal bli klar til bruk. Du kan lade fra 0 til 100 % på rekordtid, så du alltid er klar til å fange øyeblikk med det avanserte trippelkameraet.
Trippelkamera for alle anledninger
OnePlus 15 er utstyrt med et trippelkamera som gjør det enkelt å ta bilder av alt fra familieutflukter til naturmotiver. Du får detaljer og farger som gjengir virkeligheten på en troverdig måte.
Hvis du ønsker en telefon som kombinerer høy ytelse, flott design og lang batteritid, er denne modellen absolutt verdt å vurdere. Enten du gamer, skaper innhold eller bare vil ha en pålitelig mobil med høy kvalitet - den leverer.
Topplisten: Oneplus Mobiltelefon
Spesifikasjon
| Produktnavn | OnePlus 15 5G 12GB/256GB Infinite Black |
| Merke | Oneplus |
| Modellnavn | OnePlus 15 smartphone 5G 12/256GB (black) |
| Skjermet | Nei |
| Systemspesifikk | Nei |
| Telefonsvarer | Nei |
| Operativsystem | Android |
| Materiale (deksel) | Aluminium |
| Vinklet kontakt | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Lanseringsår | 2025 |
| Produsentfarge | Infinite Black |
| Antall håndenheter | 1 |
| Type kontroll | Touch |
| Bredde | 76.7 mm |
| Vekt | 211 g |
| Dybde | 8.1 mm |
| For barn | Nei |
| Batteritype | Litium-polymer |
| Batteriteknologi | Lithium Polymer (LiPo) |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| Hurtiglading | Power Delivery |
| Batterikapasitet | 7300 mAh |
| Trådløs lading | Ja |
| Innebygget trådløs lading | Ja |
| Innebygde sensorer | Barometer, Gyroskop, Akselerometer, Kompass, Nærhetssensor |
| Funksjoner | eSIM |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP68 |
| Hybridholder til SIM | Ja |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| Type SIM-kort | Nano, eSIM |
| Med støtte for hurtiglading | Ja |
| Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt) | Nei |
| Vippbar (kan vippes bakover/fremover) | Nei |
| Vanntett | Ja |
| Vannbestandig | Ja |
| Vannavstøtende | Ja |
| Hev- og senkbar | Nei |
| HDMI aktiv | Nei |
| Pivotfunksjon (kan stilles på høykant) | Nei |
| Type av Dual SIM | Nano SIM/eSIM |
| Sikkerhet | Fingeravtrykksleser |
| RGB | Nei |
| Thunderbolt | Nei |
| Datatilkobling | USB-C |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| NFC | Ja |
| USB-type | USB-C |
| USB-tilkobling | Ja |
| USB-C Power Delivery | Ja |
| USB for videosignal | Nei |
| USB | Ja |
| Hodetelefonutgang (3.5mm) | Nei |
| Hodetelefonutgang (2,5/3,5 mm) | Nei |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| DVI inn | Nei |
| DisplayPort | Nei |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| Tilkoblinger | USB-C |
| Vanntetthet (klassifisering) | IP68 |
| Remfarge | Sort |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 6.0 |
| RAM-minne | 12GB |
| RAM | 12 GB |
| Produktvekt | 211 g |
| Oppdateringsfrekvens | 165 Hz |
| Piksel tetthet (PPI) | 450 |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Oppløsning | 32 Mp |
| Skjermtype | OLED |
| Skjermstørrelse | 6.78 " |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone | iPhone |
| Antall kameraer (front) | 1 |
| Frontkamera | Ja |
| Innebygd kamera | Ja |
| Videoppløsning (maks) | 8K |
| Videoinnspilling | Ja |
| Maksimal blenderåpning | 1.8 |
| Kameraoppløsning (foran) | 32.0 MP |
| Kameraoppløsning | 50.0 MP |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Ja |
| Antall kameraer (bak) | 3 |
| Bildefrekvens (maks) | 240fps |
| Internminne | 256GB |
| Maksimal minnekapasitet | 256GB |
| Lagringsplass | 256 GB |
| Lagringskapasitet | 256GB |
| Kompatible minnekort | Ingen |
| Antall prosessorkjerner | 8 Stk |
| Systembrikke (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| 5G | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| GPS | Ja |
| Hybridholder for SIM-kort | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| 5G (NR) | Ja |
| 4G | Ja |
| 3G (UMTS) | Ja |
| 2G (GSM) | Ja |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| 5G frekvensområde | Sub-6 GHz |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| Trådløst nettverk | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth, Wi-Fi, 5G, 4G (LTE) |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11ax (Wi-Fi 6), Wi-Fi 6E, 802.11be (Wi-Fi 7) |
| System | GPS, A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS |
| Synkroniseringsmetode | Ja |
| Kompatible mobile enheter | Android |
| 3D-støtte (3D-Ready) | Nei |
| Materiale (deksel/chassis) | Aluminium |
| Type glass | Corning® Gorilla® Glass+AMOLED display |
| SMS | Nei |
| Telefonbok | Ja |
| DECT Plus Eco | Nei |
| Belyst skjerm | Ja |
| ECO DECT | Nei |
| Opplyst tastatur | Nei |
| SIP-Dect | Nei |
| Nøkkelord | E SIM-telefoner, Mobiltelefoner med trådløs lading |
| Maskinvarekalibrering | Nei |
| Display | OLED |
| Pikseltetthet | 450 PPI |
| Paneltype | AMOLED |
| Antall farger | 1 |
| Bildeforhold | 19.5:9 |
| Skjerm funksjoner | HDR |
| Skjermteknologi | AMOLED |
| Skjerm | Farge |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Ja |
| Lysstyrke | 1800 cd/m2 |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
Populære produkter


Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 9 360,- den billigste prisen for OnePlus 15 5G 12GB/256GB Mobiltelefon Uendelig Svart blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Produktanmeldelser























































