Mobiltelefon 5G 256GB Ulefone

Ulefone Armor 27 Pro 12GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Ja |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
| GPS | Ja |
Ulefone Armor 27 Pro 5G Smarttelefon (6,78") 12GB, 256GB - Svart
fra 4 169,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

-2%
Ulefone Armor Mini 20T Pro 5G 4,7" Mobiltelefon med 256GB og 8GB RAM, Svart
| Farge | Svart |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| GPS | Ja |
| Internminne | 256GB |
Ulefone Armor Mini 20T Pro 5G, 4.7'' 256GB/8GB, Termisk Kamera - Svart
fra 5 232,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

Ulefone Armor X32 Pro 5G 8GB/256GB Grønn
| Farge | Grønn |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 256GB |
Ulefone Armor X32 Pro 5G, 5.65" 8GB/256GB - Grønn
fra 3 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 2 butikker

Ulefone Armor 18T 12GB/256GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | UleFone Armor |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.58 " |
Hvis du er lidenskapelig opptatt av IT og elektronikk , liker å være oppdatert på teknologi og går ikke glipp av til og med de minste detaljene, kjøp Smarttelefoner Ulefone Power Armor 18T 5G Svart 256 GB 12 GB RAM 6,6" til en uslåelig pris. Farge: Svart Tilkobling: Bluetooth Wi-Fi Bluetooth 5.0 RAM-Minne: 12 GB RAM Skjerm: 6...
fra 8 469,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ulefone Armor X32 Pro 5G 8GB/256GB Vibrant Orange
| Farge | Oransje |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 256GB |
fra 3 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

Ulefone Armor X32 Pro 5G 8GB/256GB Future Black
| Farge | Svart |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 256GB |
Ulefone Armor X32 Pro, 14,3 Cm (5.65"), 8 Gb, 256 Gb, 64 Mp, Android 14, Sort
fra 3 490,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker

Ulefone Armor X31 Pro 8GB/256GB Classic Black
| Farge | Svart |
| Series | Ulefone Armor X31 Pro |
| RAM | 8GB |
| 5G | Ja |
| Internminne | 256GB |
Bygget robust for eventyr: Den ultimate 5G-smarttelefonen
fra 3 990,-
Gå til butikken
Tilgjengelig i 1 butikker






