
Ulefone Armor 18T 12GB/256GB Svart
Produktinformasjon
Ulefone Armor 18T - Den ultimate smarttelefonen for eventyrere
Er du klar for en smarttelefon som tåler hverdagens utfordringer? Ulefone Armor 18T er ikke bare en hvilken som helst telefon - den er laget for å være robust, kraftig og klar for alt livet kaster mot deg. Med et design som utstråler styrke og en imponerende spesifikasjonsliste, passer denne modellen for deg som vil ha både funksjonalitet og holdbarhet.
Kraftige spesifikasjoner som leverer
Her er noen av høydepunktene som gjør Ulefone Armor 18T til et solid valg:
- Android operativsystem lansert i 2022
- 12GB RAM og 256GB internlagring
- Tre bakre kameraer med 108 MP oppløsning
- 6,58-tommers IPS berøringsskjerm med 1080x2400-oppløsning
- 9600 mAh batteri med støtte for hurtiglading og trådløs lading
- Vanntett og støtsikker konstruksjon
- Støtte for 5G, 4G og dobbel SIM
En telefon for den aktive livsstilen
Du kan ta med deg denne robuste smarttelefonen på fjelltur eller til stranden uten å bekymre deg for skader. Med denne enheten tar du bilder av solnedgangen, navigerer med GPS og bruker NFC for enkle betalinger, samtidig som du vet at den tåler elementene.
Om du ser etter en ny hverdagstelefon eller noe som kan takle tøffere forhold, gir denne modellen deg en solid kombinasjon av stil og styrke. Kanskje du er klar for å oppleve hvordan teknologi og natur kan gå hånd i hånd?
Komplett pakke
Når du velger Ulefone Armor 18T, får du ikke bare en telefon, men også en pålitelig følgesvenn på alle dine eventyr. Du kan trygt ta bilder og dele opplevelsene dine med denne solide smarttelefonen.
Topplisten: Ulefone Mobiltelefon


Ulefone Armor 22 8GB/256GB Grön

Ulefone Armor X13 6GB 64GB 6.52" IP68 Mobiltelefon Svart

Ulefone Armor X16 Pro 5G 6.56" Mobiltelefon 8GB/256GB Grønn

Ulefone Armor 24 12+256GB Svart
Spesifikasjon
| Produktnavn | Ulefone Armor 18T 12GB/256GB Svart |
| Merke | Ulefone |
| Farge | Svart |
| Series | UleFone Armor |
| Modellnavn | UleFone Power Armor 18T 256GB |
| Android-versjon | Android 12 |
| Senior-telefon | Nei |
| Operativsystem | Android |
| Lanseringsår | 2022 |
| IP-klasse | IP68 |
| Materiale (deksel) | Glass |
| Telefonsvarer | Nei |
| Skjermet | Nei |
| Vinklet kontakt | Nei |
| Konferansetelefon | Nei |
| Type kontroll | Touch |
| Høyde | 175.2 mm |
| Bredde | 83.4 mm |
| Dybde | 18.8 mm |
| Vekt | 409.0 g |
| Batterikapasitet | 9600 mAh |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| Trådløs lading | Ja |
| Trådløs ladestandard | QI |
| Hurtiglading | Ja |
| Batteriteknologi | Li-Ion |
| Batteritype | Li-Ion |
| Egenskaper | FM Radio |
| Innebygde sensorer | Barometer, Fingeravtrykksleser, Gyroskop/akselerometer, Nærhetssensor |
| Vanntett | Ja |
| Støtsikker | Ja |
| Brettbar | Nei |
| Funksjoner | Støtsikker |
| Støtte for to SIM-kort | Ja |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP68 |
| Vannavstøtende | Ja |
| Type SIM-kort | Nano sim |
| Trådløs standard | QI |
| Hybridholder til SIM | Ja |
| Type av Dual SIM | To SIM-kort |
| Vannbestandig | Ja |
| Innebygget trådløs lading | Ja |
| RCA låsbar | Nei |
| RGB | Nei |
| Sikkerhet | Fingeravtrykklesere |
| Pivotfunksjon (kan stilles på høykant) | Nei |
| Med støtte for hurtiglading | Ja |
| Vippbar (kan vippes bakover/fremover) | Nei |
| USB-tilkobling | Ja |
| USB-type | USB-C |
| Hodetelefonutgang (3.5mm) | Ja |
| NFC | Ja |
| Hodetelefonutgang (2,5/3,5 mm) | Ja |
| Type kontakt | 3, 5mm |
| USB On-The-Go (OTG) | Ja |
| Datatilkobling | USB |
| Type USB-kontakt | USB (Typ C) |
| USB-versjon | 2.0 |
| Tilkoblinger | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Medfølgende tastatur | Nei |
| USB-C Power Delivery | Nei |
| VGA inn | Nei |
| USB | Ja |
| USB for videosignal | Nei |
| Fysiskt tastatur | Nei |
| Remfarge | Sort |
| Vanntetthet (klassifisering) | IP68 |
| Farge (armbånd) | Svart |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
| RAM | 12GB |
| RAM-minne | 12GB |
| Produktvekt | 409 g |
| Skjermstørrelse | 6.58 " |
| Piksel tetthet (PPI) | 401 |
| Skjermtype | LCD |
| Sekundær skjerm | Nei |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Oppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Oppløsning | 1080x2400 |
| Smartphonekompatibilitet | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Antall kameraer (bak) | 3 |
| Antall kameraer (front) | 1 |
| Kameraoppløsning | 108.0 MP |
| Kameraoppløsning (foran) | 32.0 MP |
| Bildefrekvens (maks) | 30fps |
| Videoppløsning (maks) | 4K |
| Optisk bildestabilisering (OIS) | Nei |
| Blits/Lys | Ja |
| Videoinnspilling | Ja |
| Effektivt antall piksler | 108 |
| Sensorformat | 1/1, 52" |
| Maksimal blenderåpning | 1.9 |
| Kameraegenskaper | Innebygget blits |
| Internminne | 256GB |
| Minnekortleser | Ja |
| Minnekorttype | MicroSD |
| Kompatible minnekort | microSD |
| Lagringsplass | 256 GB |
| Type minnekort | microSD |
| Intern lagringsplass (type) | Flashminne |
| Lagringskapasitet | 256GB |
| Maksimal minnekapasitet | 2TB |
| Prosessorhastighet | 2.4 GHz |
| Antall prosessorkjerner | Octa Core |
| 5G | Ja |
| 5G frekvensområde | Sub-6 GHz |
| 4G | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| Dobbel SIM-kortspor | Ja |
| Hybridholder for SIM-kort | Nei |
| GPS | Ja |
| Innebygget satelittnavigasjonssystem | Ja |
| Trådløst nettverk | Ja |
| 3G (UMTS) | Ja |
| Bluetooth-profil | A2DP |
| 2G (GSM) | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HSPA+ | Nei |
| 5G (NR) | Ja |
| System | GPS |
| Mobilt bredbånd (WWAN) | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Trådløs nettverksstandard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth, Wi-Fi, 5G, 4G (LTE) |
| Frekvensområde (5G) | FR1 (Sub-6 GHz) |
| Kompatible mobile enheter | Android |
| VESA-feste | Nei |
| Materiale (deksel/chassis) | Glass |
| Interne samtaler | Nei |
| SIP-Dect | Nei |
| SMS | Nei |
| Opplyst tastatur | Nei |
| Skjerm | Farge |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Ja |
| Antall farger | 16 777 216 |
| Skjermteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS (TFT) |
| Pikseltetthet | 401 PPI |
| Bildeforhold | 20:9 |
| Display | Ja |
| Skjerm funksjoner | 120Hz oppdateringsfrekvens |
| Prosessorkjernetype | 8 (Octa) Core |
| Grafikkprosessortype | ARM Mali-G78 MC4 |
| Prosessor for grafikk (GPU) | Ja |
| SoC/CPU (System on Chip) | MediaTek MT6877 |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 8 469,- den billigste prisen for Ulefone Armor 18T 12GB/256GB Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste mobiltelefon for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.




















