Black Week & Black Friday 2025: Tilbud på Motorola

-9%
Motorola Edge 60 Pro 12GB 512GB 6000mAh 6.7" Mobiltelefon Grå
| Series | Motorola Edge 60 Pro |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Massivt 6000 mAh batteri med støtte for lynrask 90W
fra 4 490,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

-8%
Motorola Moto E15 4G Smarttelefon 6.67" LCD 2GB RAM 64GB Denim Blue
| Farge | Blå |
| Series | Motorola Moto E15 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.67 " |
Motorola Moto E15 16.9 Cm (6.67") Dual (PB6S0021PL) - Kapasitet: 64GB
fra 837,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

-9%
Motorola ThinkPhone 256GB 8GB RAM 5G Dobbelt-SIM Karbon Sort Mobiltelefon
| Farge | Svart |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.55 " |
5G smarttelefon, dobbelt-SIM, RAM 8 GB / Internminne 256 GB, pOLED display, 6.6", 2400 x 1080 piksler (144 Hz), 3x bakkamera 50 MP, 13 MP, front camera 32 MP, karbon sort
fra 3 885,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

-16%
Motorola Edge 50 Neo 5G 6.4" Dual SIM 12GB RAM 512GB Grå
| Series | Motorola Edge 50 Neo |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.4 " |
Motorola Edge 50 Neo 6.4" 5G, Dual SIM, 512GB/12GB RAM ??? Gr??
fra 3 549,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

-5%
Motorola Edge 70 12GB RAM 512GB Internminne AMOLED Pantone Gadget Grey Mobiltelefon
| Series | Motorola Edge 70 |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 12GB |
| 5G | Ja |
| 4G | Ja |
Imponerende slank 5,99 mm profil med stil og premiumfølelse
fra 5 048,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 7 butikker

Beste Mobiltelefon mai 2026
Se hva brukerne våre valgte oftest

-12%
Motorola Edge 60 Neo 5G Smarttelefon 12GB RAM 256GB Rød
| Farge | Rød |
| Series | Motorola Edge 60 Neo |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Nei |
| Skjermstørrelse | 6.36 " |
Motorola Edge 60 Neo 5G Smarttelefon - 6.36", 12GB RAM, 256GB, R??d
fra 3 673,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 4 butikker

-5%
Motorola Moto G15 8GB RAM 128GB Smarttelefon Dual SIM 6,72" Grå
| Farge | Grå |
| Series | Motorola Moto G15 |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.72 " |
| RAM | 8GB |
Motorola Moto G15 smarttelefon - 6,72", Dual SIM, 8GB RAM, 128GB - Grafitt
fra 1 444,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

-6%
Motorola 5G Dual-SIM 16GB 1 Tb
| 5G | Ja |
| GPS | Ja |
| Paneltype | P-OLED |
| Bluetooth-versjon | 5.4 |
| Hurtiglading | Ja |
Banebrytende teknologi og et herlig design som skiller seg ut fra mengden
fra 12 357,-
Gå til produktet
Tilgjengelig i 3 butikker

