Black Week & Black Friday 2025: Tilbud på Samsung Mobiltelefon

Samsung Galaxy A56 5G 128GB 8GB RAM AMOLED IP67 Lys Grå Mobiltelefon
| Farge | Grå |
| Series | Samsung Galaxy A56 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Samsung Galaxy S26 Ultra 12GB RAM 256GB Internminne Cobalt Violet Mobiltelefon
| Series | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Farge | Lilla |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.9 " |

Samsung Galaxy Z Fold7 12GB/512GB Mint
| Series | Samsung Galaxy Z Fold7 |
| Farge | Mint |
| RAM | 12GB |
| Internminne | 512GB |
| Senior-telefon | Nei |

Samsung Galaxy A16 4G 128GB 6.7" AMOLED Mobiltelefon Svart
| Series | Samsung Galaxy A16 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Samsung Galaxy Z Fold6 512GB med 7.6" AMOLED Skjerm - Marineblå
| Series | Samsung Galaxy Z Fold 6 |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 7.6 " |

Samsung Galaxy S10e 128GB AMOLED Smarttelefon Svart
| Series | Samsung Galaxy S10e |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.8 " |

Samsung Galaxy A56 5G 8GB RAM 128GB AMOLED Smartphone Grafitt
| Series | Samsung Galaxy A56 |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB 16GB Smarttelefon Svart 5G
| Series | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.9 " |

Samsung Galaxy A37 5G 6GB/128GB Lilla Mobiltelefon
| Series | Samsung Galaxy A37 |
| Farge | Lilla |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 6GB |

Samsung Galaxy A17 256GB 8GB RAM Grå 4G Mobiltelefon med AMOLED-skjerm
| Series | Samsung Galaxy A17 |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |

Samsung Galaxy Z Fold4 5G 256GB Phantom Svart - Brettbar Mobiltelefon med AMOLED Skjerm
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy Z Fold 4 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 7.6 " |

Samsung Galaxy S26 512GB 12GB RAM Smarttelefon Svart
| Series | Samsung Galaxy S26 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.3 " |

Samsung Galaxy A37 5G 128GB Mobiltelefon i Awesome Charcoal
| Series | Samsung Galaxy A37 |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 6GB |

Samsung Galaxy A36 5G 6GB/128GB Amarena Lime AMOLED Smarttelefon 6.7" IP67
| Farge | Gul |
| Series | Samsung Galaxy A36 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Samsung Galaxy A57 5G 8GB 128GB Mobiltelefon i Awesome Gray
| Series | Samsung Galaxy A57 |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |

Samsung Galaxy S26 5G Mobiltelefon 12GB RAM 512GB Hvit
| Series | Samsung Galaxy S26 |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.3 " |

Samsung Galaxy A37 5G 6GB RAM Mobiltelefon i Awesome Graygreen
| Series | Samsung Galaxy A37 |
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 6GB |

Samsung Galaxy A37 5G 8GB/256GB Mobiltelefon i Awesome Charcoal
| Series | Samsung Galaxy A37 |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |

Samsung Galaxy A17 4G LTE 128GB Sort 6.7" Smartphone med 5000mAh Batteri
| Series | Samsung Galaxy A17 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 4GB |

Samsung Galaxy A57 5G 8GB/128GB Lilla Mobiltelefon
| Series | Samsung Galaxy A57 |
| Farge | Lilla |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |

Samsung Galaxy A37 5G 8GB RAM Smarttelefon 256GB Hvit
| Series | Samsung Galaxy A37 |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |

Samsung Galaxy A37 5G 6GB/128GB Smarttelefon med 6,7" AMOLED Skjerm og 50MP Kamera - Awesome White
| Series | Samsung Galaxy A37 |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 6GB |

Samsung Galaxy A37 5G 256GB 8GB RAM Lilla Mobiltelefon
| Series | Samsung Galaxy A37 |
| Farge | Lilla |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |

Samsung Galaxy Z Flip7 12GB 512GB 5G Smarttelefon Jetblack
| Series | Samsung Galaxy Z Flip7 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.9 " |

Samsung Galaxy Z Flip7 5G 12GB RAM 256GB Coral Rød Mobiltelefon
| Series | Samsung Galaxy Z Flip7 |
| Farge | Rød |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.9 " |

Samsung Galaxy A37 5G 8GB/256GB Smarttelefon Grønn
| Series | Samsung Galaxy A37 |
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |

Samsung Galaxy Z Flip7 FE 5G 8GB/256GB Hvit Mobiltelefon med 6.7" Skjerm
| Series | Samsung Galaxy Z Flip7 FE |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Samsung Galaxy A36 5G 256GB Smartphone 6.7" AMOLED Awesome Lavender
| Farge | Lilla |
| Series | Samsung Galaxy A36 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Samsung Galaxy A36 5G 256GB 8GB RAM Smarttelefon - Awesome White
| Farge | Hvit |
| Series | Samsung Galaxy A36 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Samsung Galaxy A35 5G 6GB/128GB Mobiltelefon i Fantastisk Marine
| Series | Samsung Galaxy A35 |
| Farge | Svart |
| RAM | 6GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| 5G | Ja |

Samsung Galaxy Z Flip7 FE 8GB RAM 256GB Sort 5G Mobiltelefon
| Series | Samsung Galaxy Z Flip7 FE |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Samsung Galaxy A36 5G 8GB RAM 256GB Smarttelefon med AMOLED Skjerm Svart
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy A36 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.64 " |

Samsung Galaxy A36 5G 8GB/256GB Smartphone IP67 i Awesome Lime
| Farge | Gul |
| Series | Samsung Galaxy A36 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Samsung Galaxy S25 FE 5G 8GB/512GB Navy
| Series | Samsung Galaxy |

Samsung Galaxy A56 5G 256GB Smarttelefon med AMOLED-skjerm - Awesome Olive
| Series | Samsung Galaxy A56 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |


Samsung Galaxy S23 FE 8GB/128GB Mint
| Farge | Grønn |
| Series | Samsung Galaxy S23 FE |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.4 " |

Samsung Galaxy A35 5G 8GB RAM 256GB Mobiltelefon i Awesome Ice Blue
| Series | Samsung Galaxy A35 |
| Farge | Blå |
| RAM | 8GB |
| Utbyttbart batteri | Nei |
| 5G | Ja |

Samsung Galaxy A56 5G Smarttelefon 256GB 8GB Rosa med Super AMOLED 120Hz
| Farge | Rosa |
| Series | Samsung Galaxy A56 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
Oppdag fantastiske Black Friday-tilbud på Samsung mobiltelefoner
Black Friday er rett rundt hjørnet, og hos Prisradar.no kan du finne utrolige tilbud på Samsung mobiltelefoner fra mange butikker over hele Norge. Dette er en gyllen mulighet til å oppgradere din mobiltelefon med den nyeste teknologien, samtidig som du sparer penger. Ikke gå glipp av sjansen til å sikre deg eksklusive rabatter på de mest populære modellene!
Om Samsung
Samsung er en av verdens mest anerkjente produsenter av elektronikk, kjent for sin innovative teknologi og stilige design. Med et bredt spekter av mobiltelefoner, fra budsjettvennlige modeller til premium flaggskip, tilbyr Samsung noe for enhver smak og behov. Enten du er på jakt etter en telefon med imponerende kamera, høy ytelse eller lang batterilevetid, har Samsung det du trenger.
Hvorfor velge Samsung mobiltelefoner?
- Imponerende kameraer: Ta fantastiske bilder med Samsung sine avanserte kamerafunksjoner.
- Brukervennlig grensesnitt: Samsung tilbyr et intuitivt brukergrensesnitt som gjør det enkelt å navigere.
- Holdbarhet og kvalitet: Mobiltelefonene er bygget for å vare, med høy kvalitet på materialene.
Finn dine favoritter på Prisradar.no
Besøk Prisradar.no for å utforske de nyeste Black Friday tilbudene på Samsung mobiltelefoner. Vi samler de beste rabattene fra ulike butikker, slik at du enkelt kan sammenligne priser og finne den perfekte telefonen som passer dine behov. Gjør deg klar for å oppleve det beste innen mobilteknologi med Samsung!

