Black Week & Black Friday 2025: Tilbud på Billige mobiler

Apple iPhone 15 Pro 128GB 5G med OLED-skjerm i Svart Titan
| Farge | Svart |
| Series | Apple iPhone 15 Pro |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12GB RAM 256GB Titan Svart Mobiltelefon
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy S24 Ultra |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |

Samsung Galaxy S24 5G Mobiltelefon 128GB Onyx Svart
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy S24 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.2 " |

Motorola Edge 60 Pro 12GB 512GB 6000mAh 6.7" Mobiltelefon Grå
| Series | Motorola Edge 60 Pro |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Apple iPhone 15 Pro Max 256GB 6.7" OLED Blue Titanium 5G Smartphone
| Farge | Blå |
| Series | Apple iPhone 15 Pro Max |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12GB/256GB Titanium Fiolett Mobiltelefon
| Farge | Lilla |
| Series | Samsung Galaxy S24 Ultra |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black med S Pen
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy S23 Ultra |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |

Samsung Galaxy Z Fold7 12GB/512GB Mint
| Series | Samsung Galaxy Z Fold7 |
| Farge | Mint |
| RAM | 12GB |
| Internminne | 512GB |
| Senior-telefon | Nei |

Google Pixel 9 Pro XL 5G Smarttelefon 16GB RAM 256GB Hazel med OLED 120Hz Skjerm
| Farge | hazel |
| Series | Google Pixel 9 Pro XL |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.75 " |

Samsung Galaxy A36 5G 128GB 6.7" AMOLED Smartphone Hvit
| Farge | Hvit |
| Series | Samsung Galaxy A36 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Apple iPhone 15 Pro Max 256GB 6.7" OLED Titan 5G Mobiltelefon
| Farge | Titan |
| Series | Apple iPhone 15 Pro Max |
| Operativsystem | iOS |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |

Apple iPhone 13 Mini 128GB Blå 5G Dual-SIM
| Series | Apple iPhone 13 Mini |
| Farge | Blå |
| Operativsystem | iOS |
| Skjermstørrelse | 5.4 " |
| RAM | 4GB |

Google Pixel 8a 128GB 5G Smarttelefon med 6.1" OLED-Skjerm og Android 14 - Obsidian Black
| Series | Google Pixel 8a |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12GB RAM 256GB Titanium Grå Mobiltelefon
| Farge | Grå |
| Series | Samsung Galaxy S24 Ultra |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |

Google Pixel 9 Pro 5G Smarttelefon 6.3" OLED 128GB RAM Obsidian
| Farge | Svart |
| Series | Google Pixel 9 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.3 " |

Google Pixel 9 Pro 5G 16GB RAM 256GB Obsidian Mobiltelefon
| Farge | obsidian |
| Series | Google Pixel 9 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.3 " |

Samsung Galaxy S24 5G 8GB/256GB Mobiltelefon Onyx Black
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy S24 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.2 " |

Panasonic KX-TU446 Støtsikker Funksjonstelefon med LCD-skjerm 2,4" Rød
| Farge | Svart |
| Series | Andre |
| Operativsystem | Egenutviklet operativsystem |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 2.4 " |

Apple iPhone SE 2022 64GB 5G Stjernelys - Vann- og Støvbestandig
| Series | Apple iPhone SE |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 4.7 " |

Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Desert Titanium 6.9" 5G Mobiltelefon
| Series | Apple iPhone 16 Pro Max |
| Farge | Beige |
| Operativsystem | iOS |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.9 " |

OnePlus 15R 5G Smartphone 12GB/256GB Mint Breeze Grønn
| Farge | Grønn |
| Series | OnePlus 15R |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| RAM | 12GB |

Samsung Galaxy S24+ 5G 12GB RAM 512GB Onyx Black Mobiltelefon
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy S24 Plus |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12GB/512GB Titanium Svart
| Farge | Svart |
| Series | Samsung Galaxy S24 Ultra |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |

Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB 256GB 5G Mobiltelefon i Titan Gul
| Farge | Gul |
| Series | Samsung Galaxy S24 Ultra |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |

Samsung Galaxy S24 5G 128GB 8GB RAM Amber Gul Mobiltelefon
| Farge | Gul |
| Series | Samsung Galaxy S24 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.2 " |

Google Pixel 8 Pro 128GB 12GB RAM 6.7" AMOLED Smarttelefon - Obsidian
| Farge | Svart |
| Series | Google Pixel 8 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |

Samsung Galaxy S10e 128GB AMOLED Smarttelefon Svart
| Series | Samsung Galaxy S10e |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 5.8 " |

Samsung Galaxy S24 5G 128GB 8GB RAM Mobiltelefon Marmorgrå
| Farge | Grå |
| Series | Samsung Galaxy S24 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.2 " |

OnePlus 15R 5G Mobiltelefon 12GB RAM 256GB Kullsort
| Series | OnePlus 15R |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.7 |

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12GB/512GB Titanium Grå Mobiltelefon
| Farge | Grå |
| Series | Samsung Galaxy S24 Ultra |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |

Google Pixel 10 Pro 5G 16GB/256GB Mobiltelefon Grønn
| Series | Google Pixel 10 Pro |
| Farge | Grønn |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.3 " |

Google Pixel 6 5G 8GB/128GB Stormy Black
| Farge | Svart |
| Series | Google Pixel 6 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.4 " |

Sony Xperia 1 IV 256GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Sony Xperia 1 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.5 " |

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12GB/512GB Titanium Gul
| Farge | Gull, Titanium |
| Series | Samsung Galaxy S24 Ultra |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.8 " |

Google Pixel 9 Pro 5G 16GB/256GB rose quartz
| Farge | Rosa, Søt orkide |
| Series | Google Pixel 9 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.3 " |

Honor Magic V2 16GB/512GB Svart
| Farge | Svart |
| Series | Honor Magic V2 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 7.92 " |

Samsung Galaxy S26 Ultra 1TB 16GB Smarttelefon Svart 5G
| Series | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.9 " |

Samsung Galaxy S24 5G 128GB Cobalt Lilla Mobiltelefon med Android 14
| Farge | Lilla |
| Series | Samsung Galaxy S24 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.2 " |

Xiaomi Redmi 15C 4G Smarttelefon 6.9" 128GB Dobbelt-Sim Midnatts Sort

Samsung Galaxy A17 256GB 8GB RAM Grå 4G Mobiltelefon med AMOLED-skjerm
| Series | Samsung Galaxy A17 |
| Farge | Grå |
| Operativsystem | Android |
| Skjermstørrelse | 6.7 " |
| RAM | 8GB |

Xiaomi 17 Ultra 16GB RAM 512GB Internminne Hvit Mobiltelefon
| Series | Xiaomi 17 Ultra |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| RAM | 16GB |
| NFC | Ja |

Fairphone 6 5G Smartphone 8GB/256GB P-OLED Horizon Black
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.31 " |
| RAM | 8GB |
| Utbyttbart batteri | Ja |

Xiaomi Redmi A5 6,88" Smarttelefon med 32 MP Kamera og 64GB Internminne - Gull
| Series | Xiaomi Redmi A5 |
| Farge | Gull, Titanium |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |

Xiaomi Redmi A5 4G Smarttelefon 6,88" 64GB 3GB RAM Svart
| Series | Xiaomi Redmi A5 |
| Farge | Svart |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |
| RAM | 3GB |

Google Pixel 9 Pro 5G Smarttelefon 16GB RAM 128GB Rose Quartz
| Farge | Rosa, Søt orkide |
| Series | Google Pixel 9 Pro |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.3 " |


Oppo Reno15 F 5G 8GB/256GB Twilight Black
| 5G | Ja |

Google Pixel 8a 8GB/128GB Porcelain White
| Series | Google Pixel 8a |
| Farge | Hvit |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.1 " |

Samsung Galaxy S24 5G 8GB/256GB Mobiltelefon Amber Gul
| Farge | Gul |
| Series | Samsung Galaxy S24 |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.2 " |

OnePlus Nord 5G 12GB/256GB Grey Ash
| 5G | Ja |

Samsung Galaxy S26 512GB 12GB RAM Smarttelefon Svart
| Series | Samsung Galaxy S26 |
| Farge | Svart |
| Operativsystem | Android |
| Innebygd kamera | Ja |
| Skjermstørrelse | 6.3 " |
Oppdag fantastiske Black Friday-tilbud på billige mobiler
Black Friday er rett rundt hjørnet, og hos Prisradar.no kan du finne de beste tilbudene på billige mobiltelefoner fra en rekke anerkjente butikker i Norge. Dette er den ideelle muligheten til å oppgradere din mobil uten å sprenge budsjettet. Ikke gå glipp av sjansen til å sikre deg eksklusive rabatter på din neste mobile enhet!
Om billige mobiler
Billige mobiltelefoner tilbyr et bredt spekter av funksjoner og spesifikasjoner, perfekt for alle som ønsker en pålitelig enhet uten å betale for mye. Enten du er på jakt etter en smarttelefon med høy ytelse eller en enkel modell for daglig bruk, finner du det du trenger blant våre Black Friday-tilbud.
Hvorfor velge billige mobiltelefoner?
- Kostnadseffektive: Få tilgang til moderne teknologi uten å tømme lommeboken.
- Variert utvalg: Velg mellom mange merker og modeller som passer dine behov.
- Brukervennlige: De fleste billige mobiler tilbyr intuitive grensesnitt og enkel navigasjon.
Finn dine favoritter på Prisradar.no
Besøk Prisradar.no for å utforske de nyeste Black Friday tilbudene på billige mobiltelefoner. Vi samler de beste rabattene fra ulike butikker, slik at du enkelt kan sammenligne priser og finne den perfekte mobilen for deg. Gjør deg klar til å oppgradere med stil til en fantastisk pris!

