AMZCHEF GM3001 GN slow speed juicer green
-2%
fra 1 009,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-2%
Type
Elektriske juicepresser
Råsaftsentrifuger
Volum (juicebeholder)
1000.0 ml
500.0 ml
Antall hastigheter
1
Effekt
300 W
400 W
Kabellengde
100.0 cm
Antall stillbare hastigheter
2 stk
Produktinformasjon
Oppdag AMZCHEF GM3001 GN Slow Speed Juicer - Grønn
Effektiv kaldpresserte juice med maksimal næring
Spesifikasjoner som imponerer
  • Effekt: 150W - Kraft nok til å presse selv de hardest fruktene