LC Power LC-M27-QHD-144-C-V2
LC Power LC-M27-QHD-144-C-V2
LC-Power LC-M27-QHD-144-C-V2 27" buet gaming-skjerm - 2560x1440, 144Hz, VA, 4ms...
fra 3 359,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
LC Power LC-M27-QHD-144-C-V2
LC Power LC-M27-QHD-144-C-V2
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
3440x1440 (UltraWide)
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
165 Hz
Skjermteknologi
IPS
Produktinformasjon