LG 55" OLED evo C64 4K TV 2026 - OLED55C64LA
ny
fra 23 999,-
Sammenligning av produkter
Ny
Skjermstørrelse
55 "
75 "
Produktinformasjon
Opplev fantastiske kontraster og silkemyk 165 Hz gaming med LG OLED C64
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 55" OLED evo C64 4K TV 2026 - OLED55C64LA