LG 65" 4K OLED TV 2026 - OLED65B65LA.AEU
ny
fra 19 999,-
Sammenligning av produkter
Ny
Skjermstørrelse
75 "
65 "
Produktinformasjon
Få perfekt sortnivå og ultrajevn 144 Hz-gaming med denne OLED-TV-en
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnLG 65" 4K OLED TV 2026 - OLED65B65LA.AEU